گل ها می توانند تاثیری آرام بخش و سریع تر و فراتر از آنچه تصور می شود ، بر شادی و رضایتمندی مدعوین داشته باشد  ، هیجان انگیز ترین نکته ، مدیریت سالم و طبیعی و متعادل کننده حالات روحی است که تاثیری دو چندان در احساس شادی  فوق العاده دراجرای مراسم دارد . گروه هنری تشریفات منزا   با خلق آثار بدیع و تلطیف روح و روان ، مامنی را برای دوری از هیاهوی دنیای بیرون و درون ایجاد می کند  .

از اهم نکات گل آرایی مجالس و خدمات تشریفاتی منزا ، تناسب حجم گل آرایی مجالس با فضای جشن ، انتخاب نوع گل ، رنگ گل ،چیدمان گل وظروف گل آرایی است که نقش بسزایی در زیبایی مراسم  و تشریفات مجالس داشته و از ارکان اساسی  مراسم است که با توجه به سلایق عروس و داماد ، فصل برگزاری مراسم و مجالس و میزان هزینه و بودجه عروسی در نظر گرفته می شود .

ما آماده ایم با استفاده علمی در رنگ بندی گل آرایی ، حرکت و هیجان و شور و حرارت  و در عین حال حس لطافت ، زندگی و نشاط را در مدعوین  گرامی بوجود آوریم . گل آرایی از شاخصه های مهم تجلی دادن به مراسم و فراهم آوری فضایی دلنشین و رویایی است ، پس چه زیباست که بتوانیم این مهم را با  بخشی از طبیعت  ، بهمراه شادی و طراوت ،  به مراسم شما عزیزان هدیه دهیم .

با توجه به اهمیت بالای گل آرایی  در جذابیت مجالس عروسی ، تشریفات مجالس منزا ، با ارائه گل آرایی های ژرنالی و بروز در مراسم عروسی و نامزدی  و با الهام  از مدرنترین مدل ها و دقت نظر در ظرافت ها  ، گل آرایی را در جای جای مراسم عروسی اعم از ، گل آرایی ورودی عروس و داماد ، گل آرایی میز میهمان در مراسم ، گل آرایی جایگاه عروس و داماد ، گل آرایی میز های یادبود مجالس  ، گل آرایی میز شام مراسم ، گل آرایی محوطه سالن ، گل آرایی محوطه باغ  تالار ، گل آرایی میز VIP ، گل های شناور در استخر ، توپ های گل ، دیوار گل ، گل های  پرپر برکه ، گل آرایی چادر بیرونی ، گل آرایی آلاچیق  ، گل آرایی سفره عقد  و ... را با کادری مجرب  که قادر به طراحی باشکوه مراسم عروسی است  ، به بهترین نحو انجام میدهد

گل آرایی ورودی : گویای سطح بالای خدمات مراسم برای ورود میهمانان و سوق قضاوتی صحیح

گل آرایی میز میهمان  : سمبلی برای سهیم کردن و ایجاد فضای مشترک  روحی و تقسیم شادی ها است  ، گلها احساسات مثبت روحی و جوی  دوستانه و اشتراکی را به میمانان القاء و فضا را   صمیمانه تر می کند . 

گل آرایی جایگاه عروس و داماد  :  بدلیل خاص بودن مکان و در عین حال پر اهمیت بودن  این جایگاه به جهت برداشت عکس های یادگاری  و کانون توجهات  مدعوین ، دیزاین و گل آرایی منحصر به فرد برای این قسمت در نظر گرفته می شود .

 

instagram

facebook

googleplus

telegram

Email

twitter