تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

نامزدی

مراسم نامزدی بعد از صحبت های دو نفر برای ازدواج و به توافق رسیدن آن انجام خواهد شد. نامزدی اولین مراسم بعد از خواستگاری  نیز می باشد. در نامزدی دو نفر یک رابطه دوستانه برای شناخت بهتر دارند. در ادامه بیشتر درباره مراسم نامزدی صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

 

 

مختصری درباره مفهوم نامزدی

نامزدی یک توافق نامه رسمی برای ازدواج است. بنابراین یا قبل از نامزدی و یا در حین نامزدی دو طرف با هم دیگر آشنا شده و. تصمیم قطعی برای ازدواج نیز می گیرند. در دوران نامزدی یک حلقه نشان بین زوجین رد و بدل می شود. این حلقه نیز یک تعهد اخلاقی خاص را بین افراد ایجاد می کند. بنابراین سمبل وفاداری  دو نفر در ازدواج حلقه نامزدی است.

چرا نامزدی اهمیت دارد؟

یک بازه زمانی برای دو طرف لازم است تا برنامه ریزی های لازم را برای ازدواج انجام دهند. بنابراین برای راحتی بیشتر و پایبند بودن به تعهد باید یک نامزدی و حلقه نشان بین دختر و پسر رد و بدل شود. دوران نامزدی یک مدت کوتاه چند ماهه است. در دوران نامزدی همه چیز نسبت به خواسته های دختر و پسر پیش خواهد رفت. البته همانطور که می دانید نامزدی دوران شیرینی است که باعث می شود دو طرف دیر تر برای ازدواج اقدام کنند.

اگر در نامزدی با مشکلاتی رو به رو شویم چکار باید کرد؟

دوران نامزدی برای شناخت بیشتر است. بنابراین اگر مشکلاتی پیش بیاید و متوجه شوید آن طور که فکر کرده اید پیش نمی رود می توانید همه چیز را به حالت اولیه خود بازگردانید. البته قبل از بهم زدن نامزدی بهتر است از یک مشاور برای گرفتن تصمیم درست وقت بگیرید.

جشن نامزدی  را چطور برگزار کنیم؟

جشن نامزدی نسبت به رسم و رسومات خانواده ها انجام می شود. برخی تصمیم می گیرند بزرگتر های فامیل را دعوت کنند و جشن مفصلی بگیرند. برخی هم نه به یکی مهمانی ساده اکتفا می کنند. اگر قصد دارید جشن نامزدی مفصلی را برگزاری کنید بهترین تشریفات برای شما منزا نیز می باشد. تشریفات منزا بهترین ایده ها را برای بی نقص بودن جشن نامزدی شما با سال ها تجربه در نظر دارد.

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.