تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

انواع استایل عکاسی عروس و داماد

استایل عکاسی عروس و داماد

جشن عروسی پر از لحظات شاد و به یاد ماندنی است که عروس و داماد دوست دارند تک تک آن لحظات را به ثبت برسانند. یکی از عوامل تاثیر گذار بر زیباتر شدن تصاویر عروسی نحوه استایل عکاسی عروس و داماد است. اگر روز عروسی شما نزدیک است و همچنان نمی دانید که چه ژست هایی مناسب شما هستند در ادامه این مطلب با معرفی انواع استایل عروس و داماد همراه ما باشید.

 

ایده عکاسی در لحظه

ایده عکاسی در لحظه

جمع کردن مهمانان و آموزش دادن استایل مناسب به آن ها امری زمان بر است. بنابراین عکاس عروسی سعی می کند بدون اطلاع دادن به عروس و داماد همچنین مهمانان آن ها لحظات زیبا را ثبت کند. عکاسی در لحظه ایده ای جالب است که به زمان زیادی هم نیاز ندارد.  تنها کافی است لحظات ناب را شکار کرده و به سرعت آن ها را به ثبت رساند. اگر دقت کرده باشید همیشه عکس هایی که به صورت ناگهانی و بدون اطلاع از ما گرفته می شود بسیار زیبا و جذاب می شوند. بنابراین می توان گفت عکاسی با استفاده از ایده  ثبت لحظات بسیار مورد استقبال افراد قرار می  گیرد.

استایل عکاسی هوایی

از زمانی که پهباد ها ساخته شده اند و در لیست تجهیزات عکاسی قرار گرفته اند استایل عکاسی هوایی نیز مورد محبوبیت عموم قرار گرفته است. در واقع می توان گفت یکی از جدیدترین استایل های عکاسی عروس و داماد نیز به شمار می رود.  اگر علاقه مند به عکاسی هوایی هستید باید در انتخاب تیم عکاسی خود دقت کنید. چرا که استفاده از پهباد نیاز به مجوز و رعایت قوانین هوایی کشور دارد. تشریفات منزا بهترین تیم حرفه ای را برای برگزاری هر چه بهتر مراسم شما آماده کرده است که می توانید با مراجعه به سایت آن ها نمونه کار های قوی و حرفه ای آن ها را مشاهده کنید.

نکته: عکاسی هوایی را با در نظر گرفتن چند ژشت انجام می دهند و تعداد عکس ها آنقدری نیست که تمامی آلبوم شما را شامل شود.

 

استایل عکاسی هوایی

استایل عکاسی کلاسیک

سبک کلاسیک یکی از قدیمی ترین روش های عکاسی از گذشته تا کنون است. استایل عکاسی عروس و داماد به سبک کلاسیک بسیار رسمی هستند و در کنار خانواده ها به ثبت می رسند. تصاویری که از شما و مهانان قرار است ثبت شود را می توانید با استفاده از استایل عکاسی کلاسیک به ثبت برسانید.

عکاسی به سبک سیاه و سفید

عکس سیاه و سفید همانند سبک عکس های قدیمی است که جلوه زیبایی دارد. زمانی که این عکس ها را از شما می گیرند همه چیز رنگی است. بنابراین سیاه و سفید کردن عکس هنر ادیتور عکس شما در زمان ویرایش و چاپ خواهد بود. اگر طرفدار سبک ساده و مینیمال هستید عکاسی به سبک سیاه و سفید را به شما پیشنهاد خواهیم کرد.

عکاسی به سبک سیاه و سفید

عکاسی در منظره طبیعی

اگر جز افرادی هستید که به طبیعت علاقه دارند بدون شک انتخاب شما عکاسی در منظره طبیعی است. لوکیشن و پس زمینه عکاسی در طبیعت کاملا وابسته به سلیقه شما است. بنابراین می توانید جنگل، دریا یا رودخانه را به عنوان پس زمینه عکس های عروسی خود انتخاب کنید.

 

عکاسی در منظره طبیعی

مختصری درباره عکاسی به سبک روستیک

اگر سبک دیزاین مکان برگزاری جشن عروسی شما روستیک است می توانید عکاسی خود را نیز به این سبک انجام دهید.  عکاسی به سبک روستیک شامل سبک زندگی روستایی می شود. اصالت و آرامش روستا در عکاسی به سبک روستیک موج می زند. عناصر مربوط به روستا مانند: فانوس، نیمکت چوبی، نوار های پارچه ای رنگی و .. می توانند پس زمینه تصاویر شما را تکمیل کنند.

پیام بگذارید

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.