تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

خدمات تشریفات عروسی

 • خانه
 • خدمات تشریفات عروسی

برگزاری جشن عروسی با هماهنگی تیم حرفه ای تشریفات مجالس عروسی و استفاده از خدمات تشریفات عروسی برای هر چه بهتر برگزار کردن جشن نیز تا حد بسیاری از استرس های عروس و داماد درباره نحوه برگزاری مراسم عروسی را برطرف خواهد کرد. اگر تاریخ برگزاری مراسم ازدواج شما نزدیک است و به دنبال یک تیم تشریفاتی حرفه ای و با سابقه ای درخشان هستید ما به شما تشریفات عروسی منزا را پیشنهاد می کنیم. برای آشنایی با خدمات تشریفات عروسی منزا در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

برگزاری جشن عروسی با منزا

یکی از مهم ترین معیار ها برای انتخاب و همکاری با تیم های تشریفاتی برای برگزاری مراسم های مهم کاهش استرس و به نحو احسنت برگزار شدن این نوع جشن ها نیز می باشد. بیشتر عروس و داماد ها درباره نحوه برگزاری جشن عروسی خود سردرگم هستند و به تنهایی نمی توانند همه چیز را طبق برنامه ریزی مشخص و هماهنگی لازم مدیریت کنند. بنابراین در چنین شرایطی تشریفات مجالس کمک بسیاری در تصمیم گیری به زوجین نیز می کند. یکی از تشریفات مجالس معتبر و با تجربه در زمینه برگزاری جشن نامزدی، بله برون، عقد، حنابندون، تولد، تعیین جنسیت و .. تشریفات عروسی منزا می باشد. برای برقراری ارتباط و هماهنگی برای برگزاری جشن تولد در روف گاردن یا جشن عقد و موارد این چنینی تنها کافی است با کارشناسان تیم حرفه ای منزا تماس حاصل بفرمایید.

مزایای همکاری با تیم های تشریفاتی

 • عدم اتلاف وقت عروس و داماد
 • اجرای ایده های شما در زمان مناسب
 • عدم محدودیت برای پارک کردن خودرو ها
 • فضای مناسب برای عکاسی و فیلمبرداری
 • گروه موسیقی حرفه ای و نورپردازی مناسب
 • کاهش استرس عروس و داماد  و خانواده آن ها
 • استفاده از بهترین دیزاین برای مکان برگزاری جشن
 • ارائه خدمات حرفه ای و پذیرایی مناسب از مهمان ها
 • برنامه ریزی دقیق برای برگزاری جشن به بهترین شکل

منظور از خدمات تشریفات عروسی چیست؟

به طور معمول بدون کمک تیم تشریفاتی برگزاری مراسم عروسی بسیار زمان بر خواهد بود. چرا که عروس و داماد باید برای موارد مختلف به صورت جداگانه زمان بگذارند. در صورتی که همکاری با تیم تشریفات مجالس عروسی به شما کمک می کند تا زمان زیادی را برای برنامه های مهم تر ذخیره کنید. با مراجعه به تیم تشریفات عروسی منزا دیگر نیاز نیست برای هماهنگی مکان برگزاری جشن، دکور، نحوه پذیرایی، موسیقی، خدمات عکاسی و فیلم برداری و جای پارک مهمان ها زمان بگذارید تیم های تشریفاتی بیشتر دغدغه های شما را حل خواهد کرد. برای آشنایی با انواع خدمات تشریفات عروسی منزا در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

انتخاب مکان برگزاری جشن عروسی با منزا

انتخاب مکان مناسب برای برگزاری جشن عروسی نیاز به داشتن اطلاعات کافی درباره نحوه برگزاری جشن عروسی دارد. برای مثال باید بدانید که قصد دارید چه تعداد مهمان دعوت کنید و جشن شما در چه فصلی از سال برگزار خواهد شد آیا علاقه مند به برگزاری جشنی با شکوه و به یادماندنی هستید یا خیر .. بیشتر چه سبک هایی را برای دکور مکان برگزاری جشن عروسی خود می پسندید تمامی این موارد در نحوه تصمیم گیری برای انتخاب لوکیشن مکان برگزاری مراسم شما تاثیر گذار خواهند بود. تشریفات عروسی منزا پیشنهادات مختلف برای برگزاری جشن ها در لوکیشن های خاص دارد که نسبت به ایده و معیار های زوجین گزینه مورد نظر خود را معرفی خواهند کرد‌.

عوامل تاثیر گذار در انتخاب مکان برگزاری جشن:

 • در نظر گرفتن تعداد مهمان ها
 • توجه به تاریخ و فصل برگزاری مراسم
 • برآورد بودجه و میزان هزینه ای که قصد دارید برای مکان برگزاری جشن بپردازید. 

نکته : گاهی ممکن است باغ تالار یا عمارت هایی که شما را انتخاب کرده اید برای تاریخ مد نظر شما رزرو شده باشند بنابراین لازم است که قبل از فرا رسیدن این تاریخ به فکر رزرو لوکیشن مورد نظر خود باشید. در ادامه چند نمونه از مناسب ترین مکان های برگزاری جشن عروسی را به شما معرفی خواهیم کرد.

برگزاری مراسم در عمارت و باغ تالار

یکی از گزینه های مناسب برای برگزاری جشن های بزرگ عمارت و باغ تالار ها نیز می باشند. اگر علاقه مند به برگزاری جشن در مکانی بسیار سلطنتی هستید بدون شک انتخاب عمارت زمرد تهران پیشنهادی بسیار مناسب برای شما خواهد بود.  از مزایای برگزاری مراسم عروسی در عمارت زمرد تهران می توان به معماری باشکوه، فضای بسیار سرسبز و بزرگ، نورپردازی حرفه ای و.. نیز اشاره کرد.

برگزاری مراسم در فضای باز

اگر تاریخ مراسم عروسی شما در فصل گرم از سال است بهترین پیشنهاد در انتخاب مکان برگزاری عروسی استفاده از فضاهای باز نیز می باشد. برگزاری مراسم در فضای باز به شما این امکان را می دهد که از سرسبز بودن محیط به خوبی برای ثبت لحظات به یادماندنی خود استفاده کنید.

برگزاری مراسم در لوکیشن شخصی

اگر قصد برگزاری مراسم عروسی در لوکیشن شخصی خود را دارید و به دنبال تیم تشریفاتی برای آماده کردن فضای مورد نظرتان هستید ما به شما تشریفات عروسی منزا را پیشنهاد می کنیم. با استفاده از خدمات تیم تشریفات عروسی منزا می توانید باغ خود را به راحتی با شمع آرایی و گل آرایی توسط تیمی حرفه ای و مهارت دیده دیزاین کنید. همچنین تمامی خدمات دیگری که در صورت رزرو باغ تالار برای زوجین وجود داشته را نسبت به سلیقه و میزان بودجه خود می توانید در نظر بگیرید. دکور باغ و میز صندلی ها، ظروف پذیرایی، سفارش از منوی پذیرایی و شام عروسی و .. جز خدماتی است که منزا در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

دکور مکان برگزاری جشن

همانطور که گفته شد یکی از مزایای استفاده از خدمات تشریفات عروسی تیم حرفه ای و مهارت دیده است که به خوبی دکور فضای عمارت، باغ تالار و باغ و .. را دیزاین خواهند کرد. از دیزاین های جالب و مورد علاقه زوجین که توسط تیم تشریفاتی منزا برای محیط برگزاری مراسم استفاده شده می توان به شمع آرایی، گل آرایی، حریر آرایی و استفاده از انواع سبک های مراکشی، سنتی، بوهو و… نیز اشاره کرد.

دیزاین به سبک مراکشی

سبک مراکش ترکیبی از انواع سبک های عربی، آفریقایی، مدیترانه ای است که این سبک دیزاین را بسیار عجیب و جذاب برای زوجین کرده است. در سبک مراکش بیشتر از رنگ های جذاب و شاد استفاده می شود. از عناصر اصلی دیزاین به سبک مراکشی می توان به ظروف سنگی، فانوس و آثار فلزی اشاره کرد.

چیدمان سفره عقد

برخی از زوجین دوست دارند سالن برگزاری مراسم عروسی آن ها فضایی جداگانه برای چیدمان سفره عقد داشته باشند. تشریفات منزا نیز متناسب با خواسته های عروس و داماد خدمات مناسب را ارائه می دهند. یکی از این خدمات شامل چیدمان سفره عقد در فضایی مجزا نیز می باشد. همچنین می توانید برای چیدمان سفره عقد تنها فضا را تحویل گرفته و طبق سلیقه خود آن محیط را چیدمان کنید

خدمات پذیرایی مراسم منزا

خانواده های ایرانی علاقه بسیار زیادی به باشکوه برگزار کردن مراسم ها دارند همچنین نحوه پذیرایی از مهمان ها برای آن ها بسیار اهمیت دارد. یکی از مزایای همکاری با تشریفات عروسی منزا استفاده از خدمات پذیرایی با کیفیت در مراسم های شما عزیزان نیز می باشد. زوجین نیز می توانند نسبت به سلیقه و میزان بودجه ای که دارند یکی از خدمات پذیرایی منزا را انتخاب کنند. در ادامه برای آشنایی بیشتر با خدمات پذیرایی منزا لیستی را آماده کرده ایم.

 • نوتلا
 • آبمیوه 
 • فینگر فود
 • دونات بار
 • سی فود 
 • چاینیز فود
 • کوکتل میوه
 • شام عروسی
 • انواع دسر ها
 • آبشار شکلات

قیمت منوی شام عروسی منزا

عوامل بسیاری بر روی قیمت منوی شام عروسی تاثیر خواهند گذاشت از این عوامل می توان به نوع انتخاب منو توسط زوجین، تعداد مهمان ها، سطح خدمات و .. اشاره کرد. منظور از نوع منو نحوه انتخاب شما در غذا ها نیز می باشد. برای مثال گرم یا سرد بودن غذا همچنین نوشیدنی و موارد دیگری است که سفارش خواهید داد. در انتخاب شام عروسی توجه به اولویت ها برای عروس و داماد ها اهمیت دارد. برخی از افراد دوست دارند از غذاهای خارجی و مدرن استفاده کنند. از طرفی هم بیشتر افراد خواستار غذاهای لذید ایرانی هستند. بنابراین سفارش غذا برای شام عروسی کاملا سلیقه ای نیز می باشد.

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.