تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

فلسفه تور عروس چیست؟

فلسفه تور عروس

تور عروس از قدیم فلسفه های مختلفی داشته است. متنوع بودن فلسفه استفاده از تور عروس به این دلیل است که هر شخص نسبت به عقاید و افکار خود از تور استفاده کرده است. برخی از افراد سنت های قدیمی را دنبال کرده و باور داشته اند که تور عروس نشان دهنده پاکی و وسیله ای برای پوشاندن آن تا قبل از محرمیت است. اگر علاقه مند به آشنایی با انواع فلسفه استفاده از تور برای عروس هستید. در ادامه با معرفی آن ها همراه ما باشید.

آشنایی با دلایل مختلف استفاده از تور

برخی از افراد بر این باور بوده اند که تور عروس را از عوامل شیطانی و ارواح دور نگه می دارد. بنابراین پوشاندن صورت عروس با تور را بسیار مهم می دانستند. به طور کلی به دلیل متنوع بودن فرهنگ و اعتقادات افراد با یک دیگر مختلف بودن فلسفه تور امری بسیار طبیعی است. جوامع غربی نیز بر این باور بوده اند که تور عروس نشان دهنده عفت و پاکدامنی عروس نیز می باشد. تور عروس می تواند نشان دهنده همراهی و دلداگی عروس به داماد نیز باشد. برخی از عروس خانم ها هم علاقه ای به استفاده از تور ندارند و تاج را به تنهایی ترجیح می دهند.

 

فلسفه تور عروس

نکات مهم در انتخاب بهترین مدل تور عروس

اگر جشن عروسی شما نزدیک است و به دنبال خرید تور عروس هستید بهتر است به نکات مهم این بخش درباره انتخاب بهترین مدل تور عروس توجه کنید. مهم ترین مسئله در انتخاب تور عروس توجه به میزان قد و اندام عروس خانم است. جز عروس خانم های قد بلند هستید یا  قد کوتاه؟ اندام شما در دسته افراد چاق قرار می گیرد یا لاغر؟ شاید این سوال ها برای شما عجیب باشد اما باید بدانید که تنها در صورتی می توانید بهترین تور را برای عروس خانم انتخاب کنید که به این دو سوال جواب درستی بدهید. چرا که تور ها برای افراد با اندام های مختلفی دوخته شده اند. بنابراین  اگر قد شما کوتاه است باید از توری مناسب با افراد قد کوتاه استفاده کنید. افراد قد کوتاه باید لباس و توری را انتخاب کنند که آن ها را بلند تر نشان خواهد داد. بهترین گزینه برای این افراد تور های بلند و کشیده نیز می باشد.

 

فلسفه تور عروس

تور مناسب افراد قد بلند

اگر جز افراد قد بلند هستید و تناسب اندام دارید باید بگوییم که هر مدل تور عروسی برازنده شماست. البته بدون شک انتخاب تور بلند برای عروس قد بلند بسیار مناسب و شیک خواهد بود. قد بلند ها در انتخاب تور مشکلی ندارند و تنها نکته ای که باید به آن در انتخاب تور عروس توجه کنند مدل لباس عروس است. اگر لباس عروس شما پشت باز است باید بدانید که انتخاب تور با قد 50 سانت مناسب تر خواهد بود.

 

فلسفه تور عروس

تور عروس تپل

اگر  بدن پر و صورت تپلی دارید باید به محل نصب تور توجه کنید. محل نصب تور برای افراد تپل در بالاترین قسمت سر نیز می باشد. قد تور نیز باید بالای 50 سانت در  نظر گرفته شود.

تور های گرد و آبشاری مناسب چه کسانی هستند؟

همانطور که گفته شده یکی از مواردی که می تواند در انتخاب تور تاثیر گذار باشد فرم صورت شما نیز می باشد. بنابراین اگر فرم صورت شما مربعی است باید تور های گرد و آبشاری را انتخاب کنید تا زیبا تر بنظر برسید.

 

فلسفه تور عروس

عوامل تاثیر گذار در انتخاب بهترین تور لباس عروس

یکی از دیگر عوامل مهم در انتخاب بهترین تور عروس توجه به مدل لباس عروس نیز می باشد. اگر لباس عروس شما دارای زرق و برق است باید یک تور عروس ساده انتخاب کنید. اما اگر لباس عروس شما بسیار ساده است می توانید از تور هایی که تا حدودی طرح دارند استفاده کنید. به این شکل تناسب بین لباس عروس و تور ایجاد می شود و ظاهری زیبا پیدا خواهد کرد.

پیام بگذارید

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.