تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

برگزاری مراسم در باغ تالار صدرا

  • خانه
  • برگزاری مراسم در باغ تالار صدرا
 

باغ تالار صدرا

عمارت صدرا

عمارت باغ تالار صدرا یکی از بهترین عمارت های تهران که فضای بسیار زیبا و دسترسی و موقعیت خوب در کنار مراسم های خاصی که در این مجموعه برگزار شده است باعث شده تا این باغ تالار جزو بهترین های تهران باشد و نامی آشنا داشته باشد، صدرا یکی از اولین انتخاب های عروس و دامادهای جوان است و آرزوی خیلی از زوج ها، برگزاری مراسم در این لوکیشن محبوب است.  لوکیشن باغ واقع در شهریار (باغستان) است که آب و هوای خوبی دارد و این خود یکی از دلایل محبوبیت این عمارت زیباست و البته فضای سر سبزی دارد و فضای عمارت را خاص‌تر کرده است.

ظرفیت، مساحت و فضاهای باغ تالار صدرا

میزان ظرفیت امارت صدرا حدود 500 نفر قابل میزبانی می باشد. مساحت در زمینی به مساحت 3500 متر مربع شامل یک باغ باشکوه دارای المان های آبنما، برکه، آبشار و نمای روستیک به ظرفیت 1000 نفر. سالن های پذیرایی لوکس و شیک به مساحت 1000 مترمربع با سقف بلند و پنجره های سلطنتی و دیزاین لاکچری به ظرفیت 500 نفر است. باغ عروسی صدرا دارای فضاهای خدماتی نظیر پارکینگ اختصاصی، اتاق عقد مجزا به مساحت 300 مترمربع، سالن شام مجزا، سفره خانه و طرح زمستانه با بیش از 1000 مترمربع فضای سبز مسقف است که همگی این امکانات و فضاها در کنار هم یک عمارت لاکچری، لوکس و تمام عیار را برای یک جشن عروسی مجلل رقم زده است.

 

معماری باغ تالار صدرا

معماری خاص و زیبای باغ تالار صدرا شامل جزئیات سقف سالن بلند و پنجره های سلطنتی اند. طراحی بی نظیر داخلی ساختمان تالار بی نظیر و جالب است، اگر به دنبال یک باغ لوکس و زیبا در شهریار هستید بهترین گزینه برای شما صدرا می باشد که عمارتی نام آشناست. مدیریت و برگزاری مراسم عروسی شما در باغ تالار صدرا توسط تیم تشریفات عروسی منزا به بهترین نحو ممکن انجام می شود و خاص‌ترین شب زندگیتان را برای شما و مهمانانتان در این امارت دارای معماری و فضاهای خاص رقم خواهیم زد.

 

لوکیشن باغ تالار صدرا

لوکیشن باغ واقع در شهریار، باعث شده تا فضاهای بسیار زیادی برای عکاسی در اختیار عروس و داماد و مهمانان قرار بدهد که البته معماری و فشای خاص این باغ لوکس زیبایی تصاویر ثبت شده شما را دوچندان خواهد کرد. از آپشن های باغ تالار صدرا می توان به فضای عقد اختصاصی، سفره عقد در فضای باز، دکوراسیون مجلل، سیستم صوتی و نورپردازی حرفه ای، عکاسی و فیلم برداری اختصاصی، استیج رقص، آتش بازی، گل آرایی، شمع آرایی، میوه آرایی همچنین پارکینگ اختصاصی اشاره نمود.

اگر قصد کسب اطلاع بیشتر درباره فضای اتاق عقد اختصاصی را دارید باید بگوییم که اتاق عقد ظرفیت 100 نفر مهمان را دارد و شما بدون دغدغه می‌توانید 100 نفر مهمان را شاهد جشن با شکوه عقد خود داشته باشید. یکی از ویژگی های مثبت، طراحی استاندارد و فضای بی نظیر و بزرگ آن می باشد.

امکانات ویژه باغ تالار صدرا

کافی شاپ

تنوع بالا در منو

آبشار و برکه زیبا

پارکینگ اختصاصی

گل آرایی وشمع آرایی

کیفیت بالا در سرو غذا

فضای مجزا برای سفره خانه سنتی

جایگاه اختصاصی برای مراسم عقد

قیمت باغ تالار صدرا

یکی از معیار های مهم در انتخاب باغ تالار لیست قیمت های آن است. برای مدیریت هزینه های جشن عروسی توجه به قیمت خدمات برای عروس و  داماد اهمیت بالایی دارد. کیفیت بالا فضای خاص و لوکس این باغ باعث شده است که برگزاری جشن عروسی در باغ تالار صدرا برای شما ارزان تمام نشود.  برای کسب اطلاعات دقیق تر درباره قیمت و رزرو بهتر است با تشریفات عروسی منزا تماس بگیرید. تیم حرفه ای تشریفات عروسی منزا اطلاعات دقیقی را در اختیار شما قرار خواهد داد. 

گالری تصاویر باغ تالار صدرا

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.