تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

حریرآرایی

شرکت های خدماتی در زمینه برگزاری مراسم های مختلف مشغول به فعالیت هستند. یکی از با تجربه ترین شرکت های خدماتی برگزاری مراسم، تشریفات عروسی منزا است. در تشریفات عروسی منزا خدماتی مانند: حریر آرایی، گل آرایی، شمع آرایی و تزیین مکان برگزاری جشن به سبک های مختلف ارائه می شود. امروز در این مقاله ما قصد داریم درباره حریر آرایی در جهت دیزاین مکان جشن توسط تیم حرفه ای تشریفات منزا صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

مختصری درباره مفهوم حریر آرایی

حریر یک پارچه نرم و بسیار لطیف و زیبا است که با لطافت و دقت بالایی دوخته شده است. تشریفات عروسی منزا برای تزئین دیزاین مراسم و ساختن فضایی رمانتیک از پارچه های حریر استفاده می کند. حریر آرایی نیز باعث جلوه دادن به فضای برگزاری جشن عروسی می شود . تشریفات عروسی منزا برای شیک دیده شدن فضا حریر ها را در مکان هایی خاص نصب می کند. نصب پارچه های لطیف و زیبای حریر برای پوشش بخشی از سقف یا در کنار نورپردازی ها فضایی دلنشین و بسیار زیبایی را ایجاد می کند.  همچنین برای زیبایی بخشیدن به ورودی مجالس می توان از حریر آرایی استفاده کرد. البته تزئین ورودی مجلس می تواند با استفاده از گل آرایی یا شمع آرایی نیز جلوه بسیار خوبی داشته باشد. یکی دیگر از بخش هایی که با حریر بسیار زیبا خواهد شد جایگاه عروس و داماد است. برای ساخت جایگاهی منحصر به فرد برای عروس خانم ها و آقا داماد ها می توان از حریر آرایی استفاده کرد.

 

 

از حریر آرایی در چه مراسم هایی استفاده می شود؟

پارچه حریر بسیار لطیف و ساده است بنابراین محدودیت استفاده ندارد. اما بیشتر مناسب جلوه بخشیدن به جشن های عقد و عروسی است.  اگر برگزاری جشن عروسی خود را به تنهایی به عهده گرفته اید و قصد دارید با حریر فضا را تزئین کنید. بهتر است بدانید که چه بخش هایی را می توان با حریر تزئین کرد. در ادامه کامل درباره این مورد صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

کجارو با حریر تزیین کنم؟

  1. برای رویایی کردن فضا از حریر به صورت پرده ای در ورودی مجلس و برای جایگاه عروس و داماد استفاده کنید.
  2.  برای زیباتر کردن نمای میز های پذیرایی مهمان ها می توانید پارچه حریر بر روی میز ها بکشید.
  3. از حریر به صورت پرده ای در مسیر ورود عروس و  داماد استفاده کنید.
  4. روکش میز و صندلی ها را میتوانید از جنس حریر در نظر بگیرید.
  5. برای پوشش دیوارها یا سقف حریر کاملا مناسب است.

 

 

افزایش زیبایی حریر آرایی با نورپردازی مناسب

باید توجه داشته باشید که نور پردازی مناسب جلوه ای بهتر به فضای جشن شما خواهد داد. زمانی که از پارچه حریر وهنر حریر آرایی برای زیباتر کردن دیزاین جشن استفاده می کنید نباید از شمع آرایی غافل شوید. چرا که شمع آرایی در کنار حریر آرایی به ساخت فضای رمانتیک کمک می کند. هر چقدر فضای جشن عروسی رمانتیک تر باشد عروس و داماد آرامش بیشتری خواهند داشت.

انواع پارچه حریر را بشناسید

پارچه حریر یکی از پارچه های نازک و زیبا با لطافت بسیار بالا است. در فصل تابستان از حریر استفاده می شود. پارچه حریر دارای انواع مختلفی است که همه آن ها لَخت و سبک و نیمه شفاف هستند. جنس حریر از پنبه تشکیل شده است. اگر قصد دیزاین مکان برگزاری جشن با حریر را دارید باید با انواع پارچه های حریر آشنا شوید. در ادامه با معرفی انواع  پارچه های حریر همراه ما باشید.

معرفی انواع پارچه های حریر

نسبت به ایده ای که در ذهن خود دارید باید حریر مناسب با آن را انتخاب و خریداری کنید. به همین جهت در این بخش به معرفی انواع حریر خواهیم پرداخت.

پارچه حریر کرپ: حریر کرپ مورد محبوبیت افراد بسیاری قرار گرفته است. زبری این حریر مانند پارچه کرپ است و برای دوخت لباس های مجلسی بسیار مناسب می باشد. اگر به حریر لَخت نیاز دارید خرید حریر کرپ را به شما پیشنهاد می کنیم.

پارچه حریر کریشه: کریشه بسیار نرم است و جنس سطح آن بسیار نرم تر از حریر کرپ است. اما باید بدانید که حریر کریشه به راحتی  و در زمانی کم نخ کش خواهد شد.

پارچه حریر ژورژت: دارای سطح زبر و نازکی است که به راحتی نخ کش نمی شود و ایده مناسبی از نظر کیفیت است.

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.