تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

دسرهای شام

دسرهای شام یکی از انواع دسرهای مجلسی میباشند که برای مهمانان سرو میگردد و اغلب برای هضم غذا پس از وعده های اصلی غذا استفاده میشود. مصرف دسر در جشن ها و مهمانی ها بسیار متداول است. در تشریفات عروسی دسرهای شیرین ولذیذی که مهمانان را شگفت زده کنند، از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار میباشند.

اگر تمایل دارید برای مراسم های عروسی، تولد، بله برون، نامزدی و غیره برای پذیرایی مهمانان از دسر استفاده نمایید. حتما فصل و مکان برقراری جشن خود را در نظر بگیرید. مسئله دیگریکه باید به ان توجه نمایید این است که  آیا جشن شما در باغ تالار برگزار میگردد یا تالار سرپوشیده.

بیشتر عروس خانم ها و آقا داماد، تمایل دارند در جشن خود از انواع دسرهای متنوع استفاده نمایند تا مهمانان بتوانند هر مدل دسری که علاقه دارند را نوش جان نمایند. برای آنکه بتوانید در جشن خود بهترین خاطره را هم برای خود و هم برای مهمانان رقم بزنید میتوانید از خدمات مجالس کمک بخواهید.

تشریفات عروسی منزا صفر تا صد مدیریت مراسم شما را بر عهده میگیرد و میتوانید با خیالی راحت یک شب بیادماندنی را در کنار مهمانان و عزیزان خود داشته باشید.

دسر شام تشریفات عروسی
دسر شام

انواع دسرهای شام در تشریفات عروسی منزا

دسر ردولوت

دسر ردولوت یکی از دسرهای مجلسی و خوشمزه ای است که اگر یکبار آن را امتحان کنید، طرفدارش میشوید. ردولوت به قدری خوشمزه است که در مراسم ها از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار میباشد. این دسر دارای بافت لطیف، نرم و مخملی است که در مناسبت های مختلفی همچون، ولنتاین، سالگرد ازدواج، کریسمس، تولد و غیره زیبایی دورهمی را چند برابر میکند.

دسر ردولوت
دسر تارت نوتلا

دسر تارت نوتلا

دسر تارت نوتلا یکی از شیرینی هایی دردسته بندی شیرینی خشک قرار میگیرد. این شیرینی  با طعم نوتلا بوده که بسیار خوشمزه میباشد و در دورهمی ها و جشن ها بسیار مورد استقبال قرار میگیرد.

دسر چیز کیک شاتوت

دسر چیز کیک شاتوت یکی از دسرهای ساده و خوشمزه بین المللی است که بامواد بسیار متنوعی درست میشود. اگر به دنبال یک دسر با طعم شاتون هستید حتما دسر چیز کیک شاتوت را در مراسم های خود انتخاب کنید.

دسر چیز کیک شاتوت
دسر چیز کیک اوریو

دسر چیز کیک اوریو

دسر چیز کیک اوریو یکی دیگر از کیک های خوشمزه و مجلسی است که پذیرایی از مهمان ها در مجالس تشریفاتی بهترین گزینه میباشد. اوریو یک نوع بیسکوییت آمریکایی است که حاوی دو تکه بیسکوییت است که در بین این دو بیسکوییت یک لایه کرم با طعم های مختلف را میتوانید مشاهده نمایید. این کیک برای تمامی رده سنی ها مناسب است.

دسر تارت توت فرنگی

دسر تارت توت فرنگی یکی از انواع تارت ها اسیت که علاوه بر خوش طعم بودن میتوانید برای مناسبت هایی که در فصل های بهار و تابستان است برای مراسم های جشن خود آن را سفارش دهید. این دسر جذاب از دو قسمت تشکیل شده است که زیبایی این شرینی را چند برابر میکند.

دسر تارت توت فرنگی
دسر چیز کیک کارامل

دسر چیز کیک کارامل

دسر چیز کیک کارامل علاوه بر ظاهر زیبایی که دارد، بسیار خوش طعم بوده و میتوانید در تمامی فصل ها آن را برای مراسم خود سفارش دهید. این چیز کیک شامل سه لایه بیسکوییتی، کاراملی، نسکافه ای تشکیل شده است، که بسته به سلیفه افراد میتوان بجای لایه بیسکوییتی، از کیک شکلاتی هم استفاده نمود.

دسر چیز کیک مارس

دسر چیز کیک مارس یکی از کیک های بین المللی در سراسر جهان شناخته میشود که دارای طعم و مزه خاص میباشد و برای افرادی که علاقه بسیاری به طعم پنیر و نسکافه دارند بهترین گزینه است. اگر تابحال این دسر را برای مراسم های جشن خود انتخاب نکرده اید، برای یکبار که شده آن را امتحان کنید. دسر چیز کیک مارس یکی از دسرهای عالی در هوای سرد و زمستانی است. پس اگر مراسم های خود را در ماه های سرد سال برگزار کردید حتما این دسر را برای مهمانان خود سفارش دهید.

دسر چیز کیک مارس

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.