تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

ماشین عروس

ماشین عروسی یکی از وسایل حمل و نقل مهم در مراسم عروسی است. این خودروی لوکس و زیبا برای حمل عروس و داماد از محل مراسم به مکان برگزاری مجلس عروسی استفاده می‌شود. ماشین عروسی در طراحی خود از جزئیات ظریف و لوکس با کیفیت بالا استفاده می‌کند، به همین دلیل برخی از افراد آن را به عنوان نمادی از شیک و مجلل بودن مراسم خود می بینند.

در این روزها، ماشین های عروسی در انواع مختلف و با طرح های متنوعی دیزاین میشوند. بعضی از این ماشین ها با طراحی های قدیمی و کلاسیک، و برخی دیگر با ماشین های اسپرت و لوکس تزیین میشوند. در این بخش قصد داریم شما را با انتخاب بهترین دیزاین ماشین عروس بیشتر آشنا کنیم در تشریفات عروسی منزا با توجه به سلیقه عروس و داماد، ماشین مورد نظر تهیه و دیزاین میشود. این مجموعه میتواند در تهیه و رزرو انواع خودروهای مدرن و به‌روز، کلاسیک خاص جهت مشایت عروس به شما مشاوره دهد.

ماشین عروس کروک بهتر است با مسقف؟

انتخاب ماشین عروس کروک و یا مسقف بسته به سلیقه عروس و داماد دارد. در صورتی که مراسم عروسی شما در فصول سرد سال مانند فصل پاییز و زمستان میباشد، بهتر است از ماشین‌های کروک به عنوان ماشین عروس استفاده نگردد. اگر در فصل بهار و تابستان هستید و تمایل دارید مراسم عروسی خود را در این فصل ها برگزار نمایید، بسته به سلیقه خود میتوانید از خودروهای کروک استفاده نمایید.

ماشین عروس با راننده بهتر است یا بی راننده

قبل از اجاره ماشین عروس این مورد را باید یادآوری نماییم که حتما دامادهای عزیز گواهینامه رانندگی داشته باشند. در صورتی که آقای داماد به دلیل ترافیک یا عدم آشنایی با شهر یا محل اجرای مراسم علاقه ای به رانندگی در مراسم عروسی خود نداشته باشد میتواند با تشریفات عروسی صحبت نموده تا علاوه بر رزرو خودرو، آن را با راننده رزرو نماید. در صورتی که از خودروی غیر اجاره ای استفاده میکنید میتوانید هدایت ماشین عروس را به یکی از دوستان خود واگذار نمایید. ولی بهتر است هدایت ماشین عروسی را آقای داماد به عهده گیرد زیرا این حرکت در استفاده از ماشین عروس مرسوم میباشد.به نوعی فضای شخصی شما حفظ میشود.

گل آرایی ماشین عروس

مجموعه تشریفات عروسی منزا با بیش از چندین سال سابقه در زمینه انواع دیزاین گل آرایی ماشین عروسی، دیزاین شام، فینگرفود، دسرهای شام، شیرینی و دسرهای پذیرایی، کوکتل میوه، آبمیوه وغیره، پذیرای انواع مراسم های تولد، عروسی، بله برون، حنابندان و غیره باشد.تشریفات منزا با دارا بودن صدها گل ماشین عروس آماده ارائه خدمات به مشتریان خود با قیمتی بسیار مناسب میباشد.

نکته های مهم در انتخاب ماشین عروس

  • در صورتی که لباس عروسی پرچین، بزرگ و دنباله دار دارید بهتر است به فکر اتومبیلی باشید که به اندازه کافی جادار باشد تا لباس عروس چروک نشود.
  • در صورتی که تمایل دارید برای ماشین عروسی خود به تشریفات خودتان دیزاین دهید حتما گل های درشت سفارش دهید تا جلوه بسیار خوبی داشته باشد. گل های ریز مانند گل های صحرا و یا علف میتواند بهترین گزینه باشد.
  • اگر در فصل تابستان به فکر دیزاین ماشین عروسی خود هستید پس هزینه زیادی را برای این کار صرف نکنید. زیرا در این فصل گل ها ظاهر خود را از دست میدهند. به جای آن میتوان از روبان و یا تور برای تزیین ماشین استفاده شود.

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.