تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

برگزاری مراسم عروسی

برگزاری جشن عروسی بدون نقص، با هماهنگی های بالا به واسطه تیم حرفه‌ای برگزاری مراسم عروسی از مهارت های تشریفات عروسی منزا است. ازدواج نیز یکی از مهم ترین رویدادهای زندگی هر فردی است، بنابراین عروس و داماد تمام تلاششان را می کنند تا مراسم عروسی شان را به بهترین شکل ممکن برگزار کنند. برگزاری جشن عروسی موارد، خدمات و هماهنگی‌های بسیاری را در بر می گیرد و طبعاً برگزاری یک مراسم عروسی هزینه های زیادی را در بر خواهد داشت. بنابراین باید آینده نگر بود و سعی کرد در کنار برگزاری مراسم عروسی درخور هزینه ها را نیز مدیریت کرد. اگر جشن عروسی شما نزدیک است در ادامه این مطلب با بررسی بهترین روش برگزاری جشن عروسی همراه ما باشید.

مختصری درباره برگزاری جشن عروسی

جشن گرفتن و شادی کردن در روز عروسی بسیار لذت بخش است. همچنین در آینده عروس و داماد خاطرات بسیاری را از این روز مهم به یاد خواهند داشت. استرس و دغدغه های برگزاری جشن عروسی و هماهنگی های لازم به بهترین شکل ممکن برای عروس و داماد و خانواده آن‌ها بسیار زیاد است. برای کم شدن این استرس ها لازم است تا برنامه ریزی دقیقی را پیش بگیرید و هماهنگی و ها و اجرا بر عهده گروهی متخصص باشد تا هم عروس و دامان خاطره ای خاص از شب عروسی در ذهن خود داشته باشند و هم میهمانان از کیفیت مراسم عروسی برگزار شده حداکثر رضایت را داشته باشند.

زمانی که همه چیز از قبل مشخص شود و طبق یک برنامه مشخص پیش بروید و بهترین و مناسب ترین گروه ها را برای عکاسی، میزبانی و موسیقی انتخاب کرده باشید شب عروسی اطمینان خاطر بیشتری از برگزاری یک مراسم عروسی بی نقص خواهید داشت و در نتیجه با آرامش خاطر بیشتری از این شب مهم لذت خواهید برد. باید بدانید که صرفه اقتصادی یک موضوع مهم تر در برگزاری مراسم عروسی است. چرا که بعد از عروسی متوجه خواهید شد که در چه زمان هایی خرج های اضافی انجام شده که نیازی به آن ها نبوده است. بنابراین یکی از ملاک های مهم برگزاری جشن عروسی مدیریت و صرفه اقتصادی هزینه های جشن می باشد.

جشن عروسی با تعداد مهمان کم یا زیاد؟

همانطور که می دانید شرایط اقتصادی امروزه اصلا خوب نیست. بنابراین هرکسی  نمی تواند جشن عروسی با تعداد مهمان های بالا برگزار کند. بنابراین لازم است برنامه ریزی و مهمان ها طبق بودجه ای که دارید انجام شود. برگزاری جشن عروسی به صورت خصوصی با تعداد مهمان های کم  بسیار برای شرایط امروزه توصیه می شود. در جشن عروسی خصوصی تنها افراد درجه (بزرگ تر های فامیل) را دعوت می کنند. اما اگر قصد برگزاری جشن عروسی عمومی را دارید تعداد مهمان ها دعوت شده به عروسی بسیار زیاد تر خواهند بود. در هر صورت عمومی یا خصوصی بودن جشن عروسی به عروس و داماد همچنین میزان بودجه آن ها بستگی دارد.

دیزاین جشن عروسی

چرا تشریفات عروسی منزا

تشریفات مُنزا بر پایه تجربیات و سوابق درخشان در برگزارین خاص‌ترین مراسم‌های عروسی اکنون از خدمات تیم های حرفه ای تشریفات عروسی استفاده می کند، مهمانداران تشریفات مُنزا با وسواس انتخاب شده و تحت آموزش قرار گرفته اند. بدون شک برگزاری جشن  عروسی بدون نقص و با هماهنگی های لازم از خصوصیات تضمینی تشریفات عروسی منزا است. تیم تشریفات مراسم مُنزا به عنوان یک مجری جشن عروسی و مشاور قابل اعتماد شما با توجه به تعداد مهمانان، فصل انتخابی شما برای برگزاری جشن عروسی منوی انتخابی و خدمات درخواستی شما بهترین لوکیشن باغ تالار عروسی یا برگزاری مراسم در فضای باز را به شما پیشنهاد می دهد، هیجان انگیز ترین بند موسیقی و بهترین سر آشپزان میزبان جشن با شکوه شما خواهند بود. تیم حرفه ای منزا با خدمات زیر باعث می شود تا خاطره ای خوش از شب به یادماندنی و مهم زندگی خود داشته باشید.

خدمات تشریفات عروسی منزا:

  • استفاده از بهترین ظروف پذیرایی.
  • معرفی بهترین باغ تالار ها در لوکیشن های خاص با توجه به فصل و تعداد مهمانان.
  • ارائه شام عروسی با کیفیت و منو های متنوع پذیرایی
  • استفاده از سبک های بی نظیر، خاص و متمایز برای دیزاین مکان برگزاری.
  • معرفی تیم حرفه ای و با تجربه فیلم برداری و عکاسی

پذیرایی جشن عروسی با انواع فینگر فود

یکی از دغدغه های عروس و داماد ها انتخاب منوی پذیرایی مناسب و با کیفیت است. بنابراین پیشنهاد تیم تشریفات به عروس و داماد برای کسب رضایت همه مهمان ها انتخاب چند نمونه غذا نیز می باشد. یکی از غذاهای هیجان انگیز و محبوب که می توانید به عنوان پیش غذا یا غذای کامل از آن در مجالس استفاده کنید فینگر فود نیز می باشد. فینگر فود نیز جز آن دسته غذاهایی به حساب می آید که به سرعت آماده خواهد شد. همچنین نحوه خوردن فینگر فود ها بسیار راحت خواهد بود. البته سادگی مصرف این غذا با انتخاب نوع فینگر فود توسط شما ارتباط مستقیمی خواهد داشت. در ادامه به معرفی انواع فینگر فودهای قابل سفارش در تشریفات منزا  برای شام عروسی خواهیم پرداخت.

انواع فینگر فود در منزا:

میگو، پاچینی، سوشی، هشت پا، سوخاری، کالاماری، ساتا مرغ، میگو کنجد، میگو تمپورا، ساتا گوشت، اسنک پنیری، میگو زعفرانی، قارچ سوخاری، ماهی سوخاری، اسپایسی تایلندی

فینگر فود پاچینی :

یکی از انتخاب های هوشمندانه از منوی تشریفات منزا فینگر فود پاچینی است. چراکه فینگر فود پاچینی طعمی بی نظیر دارد. همچنین بسیار شیک سرو می شود. اگر قصد دارید فینگرفود پاچینی را سفارش دهید بهتر است تعداد بیشتری را در نظر بگیرید. چرا که طعم فوق العاده ای دارد.

فینگر فود ساتا گوشت :

بیشتر افراد طعم گوشت چرخ کرده را در غذا دوست دارند و فینگر فود ساتا گوشت با استفاده از گوشت چرخ کرده، تخم مرغ، نمک و فلفل آماده می شود. برای سرخ کردن این فینگر فود مواد را بین نوار هایی قرار می دهند.

فینگر فود میگو تمپورا :

فینگر فود میگو تمپورا طعم لذیذی دارد و در مدت زمانی کم سرو می شود. فینگر فود میگ تمپورا را در کنار سس های متنوع سرو می کنند و می توانید از آن برای پیش غذا یا غذای اصلی استفاده کنید.

فینگر فود جشن عروسی

 

باغ آرایی به سبک روستیک

سبک های متنوع بسیاری برای دیزاین مکان برگزاری جشن عروسی نیز وجود دارد که شما می توانید نسبت به سلیقه خود یکی از آن ها را انتخاب کنید. انتخاب سبک خاص برای دیزاین جشن عروسی به معنی هماهنگی بین دیزاین مکان برگزاری عروسی با موارد مهم دیگر مانند لباس عروس و داماد، دسته گل عروس، جایگاه عروس و داماد و .. نیز می باشد. یکی از سبک های خاص و دوست داشتنی برای دیزاین جشن عروسی روستیک نام دارد. استفاده از سبک روستیک فضایی طبیعی و زیبا را به شما هدیه خواهد داد.  مهم ترین اصل در سبک روستیک استفاه از وسایل طبیعی نیز می باشد. بنابراین به کار گیری تجملات غیر طبیعی در این سبک پیشنهاد نمی شود. یکی از خدمات تشریفات عروسی منزا اجرای روستیک وریسه کشی برای مکان برگزاری جشن نیز می باشد.

دیزاین به روش روستیک:

برای چیدمان دکور عروسی در روش روستیک می توانید از تجملات طبیعی مانند: گل های زیبای طبیعی، کنف، ریسه، فانوس و .. نیز استفاده کنید.

اهمیت انتخاب مکان برگزاری جشن عروسی 

 یکی از اقدامات مهم برای برگزاری جشن عروسی انتخاب لوکیشن خاص برای مکان برگزاری عروسی است. انتخاب مکان برگزاری عروسی کاملا سلیقه ای و وابسته به تعداد مهمان ها، شرایط آب و هوایی و میزان بودجه  شما است. با در نظر گرفتن موارد گفته شده شما می توانید یکی از مکان های مناسب برای برگزاری جشن عروسی مانند: تالار، باغ تالار، عمارت و لوکیشن های شخصی را انتخاب کنید. بدون شک برگزاری جشن عروسی در هر یک از این مکان ها ویژگی های خاص نسبت به خود را دارد. برخی از افراد علاقه مند به برگزاری جشن عروسی با شکوه و چشمگیر هستند بنابراین باید به سراغ بازدید از عمارت ها بروند. معماری فوق العاده خاص عمارت و فضای سرسبز و وسیع حیاط باغ آن فضایی بسیار زیبا را به شما خواهد داد.  اگر علاقه مند به آشنایی با عمارت های سلطنتی با شکوه هستید پیشنهاد  ما به شما عزیزان بازدید از عمارت زمرد در تهران نیز می باشد. با انتخاب عمارت زمرد تهران هیچ گونه محدودیتی در تعداد مهمان ها نخواهید داشت و فضای کافی برای پارک کردن خودرو آن ها نیز وجود خواهد داشت و دیگر درگیر دغدغه های کمبود فضا در پارکینگ نخواهید بود. بنابراین مهمان های شما هر زمان که لازم باشد به راحتی  می توانند مجلس را ترک کنند. یکی از ویژگی های بی نظیر انتخاب عمارت ها برای برگزاری مراسم عروسی فضای بزرگ آن است. با استفاده از این فضا شما می توانید برای اجرای ایده های مختلف از بخش های متنوع عمارت استفاده کنید. بسیاری از افرادی که جشن عروسی خود را در عمارت برگزار می کند برای برش کیک و پذیرایی از مهمانان خود به سراغ حیاط باغ عمارت خواهند رفت. در ادامه بیشتر درباره مزایای برگزاری مراسم در عمارت زمرد تهران صحبت خواهیم کرد با ما همراه باشید.

 

برگزاری جشن عروسی در عمارت زمرد

اولین موردی که در انتخاب عمارت ها به چشم می آید معماری فوق العاده زیبای این مکان خواهد بود. میزان وسعت عمارت نیز از دغدغه های عروس و داماد بسیار کم خواهد کرد. از دیگر ویژگی های انتخاب عمارت زمرد در تهران برای برگزاری جشن عروسی می توان به پارکینگ اختصاصی  و فضای کافی برای پارک کردن خودرو مهمان ها اشاره کرد. نورپردازی خلاقانه در فضای عمارت فضایی بسیار دلنشین را برای برگزاری جشن و ثبت لحظات شیرین شما بوجود خواهد آورد. یکی از ویژگی های مثبت عمارت ها این است که اگر با تغییر شرایط آب و هوایی مواجه شوید به راحتی می توانید از عمارت و سیستم گرمایشی با کیفیت آن استفاده کنید. بنابراین بدون هیچ گونه محدودیت زمانی می توانید از این مکان برای برگزاری جشن های مهم خود استفاده کنید. اگر به دنبال یک تیم حرفه ای و با تجربه برای ثبت لحظات شیرین جشن عروسی خود هستید باید بدانید که تشریفات عروسی منزا بهترین ها را به شما معرفی خواهد کرد.  

 
باغ تالار زمرد
 

برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار صدرا

فضای باغ تالار صدرا حدود 3500 متر مربع است. از ویژگی های برگزاری مراسم در باغ تالار صدرا می توان به آبنما، برکه ، آبشار و نمای روستیک آن اشاره کرد. با توجه به وسعت باغ تالار صدرا شما می توانید حدود 500 نفر را به جشن عروسی خود دعوت کنید. باغ تالار صدرا نیز از پارکینگ اختصاصی بهره می برد و دیگر نگرانی بابت پارک کردن خودرو مهمان ها نخواهید داشت. از ویژگی های رزرو باغ تالار صدرا می توان به فضای مجزای آن برای برگزاری جشن عقد نیز اشاره کرد. اتاق عقد مجزا باغ تالار صدرا 300 متر مربع فضا را دراختیار شما قرار خواهد داد.

 

باغ صدرا

 

جشن عروسی در باغ سیب

اگر به دنبال باغ تالاری لوکس با قیمتی مناسب هستید پیشنهاد ما به شما بازدید از باغ تالار سیب نیز می باشد. تالار سیب یکی از قدیمی ترین باغ تالارهای مستوفی است. لوکیشن باغ سیب در جنوب غرب تهران نیز می باشد. در این باغ شاهد درختان سرسبز میوه و آب نما ها خواهید بود که فضای باغ را بسیار دلنشین و زیبا کرده است. با توجه به ظرفیت باغ تالار سیب  شما می توانید حدود 800 نفر را به جشن عروسی خود دعوت کنید.

 

باغ سیب

 

برگزاری جشن عروسی در باغ تالار هانا

اگر به دنبال فضای اختصاصی برای برگزاری جشن عقد هستید بهترین انتخاب برای شما رزرو باغ تالار هانا نیز می باشد. ظاهر باغ تالار هانا  بسیار شیک و چشمگیر است. با توجه به طراحی باغ تالار هانا می توانید سفره عقد خود را بر روی دریاچه در ورودی تالار چیدمان کنید.  از دیگر ویژگی های باغ تالار هانا می توان به سیستم صوتی و نورپردازی فوق  العاده حرفه ای آن اشاره کرد.

باغ تالار هانا

برگزاری جشن عروسی در روف گاردن

یکی از ایده های جذاب امروزی برای برگزاری جشن عروسی استفاده از محیط روف گاردن های لاکچری نیز می باشد. روف گاردن ها نیز با دکور های متنوعی چیدمان خواهند شد و شما می توانید دکور مورد نظر خود را برای محیط روف گاردن درخواست کنید. از ویژگی های انتخاب روف گاردن استفاده از فضای باز و سرسبز آن نیز می باشد. انتخاب روف گاردن برای جشن عروسی نیاز به توجه به نکاتی مهم دارد که در این بخش به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

نکات مهم در رزرو روف گاردن :

برای رزرو روف گاردن ابتدا باید به زمان برگزاری جشن عروسی توجه کنید. با توجه به این مسئله که فضای روف گاردن باز است و در ارتفاع قرار دارد بهترین زمان برای برگزاری جشن در روف گاردن مربوط به فصل های گرم و خنک سال می باشد.  اگر قصد رزرو روف گاردن را دارید باید به امکانات آن توجه کنید برای مثال سیستم گرمایشی و سرمایشی همچنین وجود سایبان از مواردی است که باید حتما به آن ها توجه کنید. یکی از موارد بسیار مهم در رزرو روف گاردن صحبت کردن درباره تداوم وصل بودن برق نیز می باشد. بنابراین اگر به شما اطمینان داده می شود که در زمان قطعی برق این مسئله حل شده و برق مورد نیاز تامین خواهد شد می توانید با خیال راحت رزرو خود را نهایی کنید.

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.