تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

منو های پیشنهادی

خدمات مجالس مُنزا با چهار منو پیشنهادی شامل پکیج خدمات و تشریفات عروسی به همراه منوی شام، فینگر فود، پذیرایی، دیزاین و گل آرایی می‌باشد و کلیه خدمات و گردآوری گروه‌ها برای برگزاری یک جشن عروسی و ساختن شبی خاص برای عروس و داماد و مهمانان می‌باشد.

در این صفحه لیست قیمت منوی غذا و خدمات عروسی تشریفات مجالس مُنزا را ملاحظه می فرمایید. لطفاً قبل از مطالعه به نکات زیر توجه فرمایید:

  • کیفیت خدمات ارائه شده و کیفیت غذا در هیچ کدام از منوها با هم تفاوت ندارد و تفاوت قیمت ها فقط در تنوع غذایی و خدماتی است که شما انتخاب می فرمایید.
  • قیمت منوی غذا و خدمات عروسی بر اساس تعداد مهمان ها متغیر است.
  • این منوها صرفاً جهت تصمیم گیری آسان تر برای عروس دامادهای عزیز طراحی شده اند و لزوماً انتخاب شما محدود به یک منوی خاص نخواهد بود. می توانید بر حسب سلیقه و شرایط خود مواردی را از منوها اضافه یا کم نمایید و منوی غذا و خدمات مخصوص به مراسم خودتان را طراحی کنید.

تصاویر منوهای پیشنهادی

قیمت منوهای غذا و پذیرایی

یکی از مهم‌ترین ملاک کترینگ عروسی کیفیت غذا، نوشیدنی ها، شیرینی و پذیرایی می‌باشد لذا تشریفات عروسی مُنزا با در نظر داشتن این مهم با در اختیار داشتن  بهترین کترینگ‌های تهران و تیم حرفه‌ای پذیرایی و خدمات ادعا در سرو انواع غذای ایرانی، فرنگی، انواع فینگرفودها و اردوها، دسر، سالاد و نوشیدنی طعمی به یاد ماندنی و پذیرایی حرفه‌ای در ذهن شما و مهممانانتان برجای می گذارد، منوهای متنوع و قیمت غذا و پذیرایی را در آخرین فایل بروز شده تشریفات مُنزا می‌توانید بررسی بفرمائید.

قیمت منوهای فینگرفود، سی فود و چاینیز فود

فینگر فودها، عالی‌ترین راه برای لذت بردن از انواع غذاها و خوراکی‌های خوشمزه و همچنین طعمی لذت بخش و پذیرایی دلچسب‌تر برای میهمانان به ارمغان خواهند داشت.در این بین، انتخاب فینگر فودهای مناسب از مهم‌ترین قسمت‌های تدارک جشن شماست. ما برای راحتی شما منوهای مختلفی از انتخاب فینگرفودها و سی فود (غذاهای دریایی) گرم و سرد را تهیه دیده ایم که قیمت منوهای فینگرفود و سی فود در کنار انواع چاینیزفودها که وجه تمایز خدمات مجالس مُنزاست را در منوهای پذیرایی ما بررسی بفرمائید.

از آنجا که سرو فینگرفودها باید به صورت گرم باشد، نیاز به حضور سر آشپز و مهماندارانی است که این غذاها را به صورت گرم و لحظاتی بعد از طبخ، میان مهمانان سرو کنند. در نظر گرفتن یک سرویس پذیرایی حرفه‌ای و شیک، برای تهیه و ارائه منوی مهمانی شام، می‌تواند کیفیت جشن شما را به میزان زیادی بالا برده و فضای دلچسب‌تری برای مهمانی شما ایجاد کند.

 

قیمت منوهای خدمات، دیزاین و گل آرایی

تشریفات مجالس مُنزا میتواند یک دیزاینر تمام عیار با کادری حرفه‌ای جهت گل آرایی و دیزاین هرچه خاص تر مراسم عروس دامادهای عزیز به میزان بودجه و ایده هایی که برای برگزاری جشنشان دارند، مراسم خود را اجرا کنند. خیال خودتان را از دغدغه های اجرای مراسم راحت کنید.
خدماتی که تشریفات مجالس ارائه میدهد شامل آماده کردن محل برگزاری، دیزاین محل با استفاده از به روزترین متد اروپایی با وسایل و ظروف لوکس هتلی، تهیه غذا، پذیرایی شایسته از مهمان ها، سفره عقد، میز یادبود، طراح و گل آرایی باغ عروسی، عکاسی و فیلمبرداری، هماهنگی گروه موزیک و سفارش دسته گل عروس و کیک و شیرینی و … است. معمولا با انتخاب کردن سیستم تشریفات عروسی شما امور پذیرایی از میهمانانتان را به افرادی می سپارید که میتوانند با رعایت کردن اصول تشریفات، به جای شما حواسشان به میهمان ها باشد و شما با خیالی آسوده از مهمانی عروسی تان لذت ببرید.

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.