تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

باربیکیو

باربیکیو تشریفات عروسی یکی از ایده های متفاوت و جالب که برای پخت و پز غذاهای سنتی و لذیذ در فضای باز استفاده میشود. اگرتمایل دارید مراسم عروسیتان یک تجربه منحصر به فرد و خاص باشد میتوانید از از این روش برای مجالس خود استفاده نماید. در صورتی که تمایل دارید باربیکیو را به عنوان بخشی از تشریفات مراسم و عروسیتان در نظر بگیرید، نیازمند یک برنامه ریزی هستید در ادامه به بررسی چند نکته از برگزاری در مراسم میپردازیم.

  • مکان: ابتدا باید مکان مناسبی را برای قرار دادن باربیکیو در فضا در نظر بگیرید. که تمامی خدمات مراسم و مجالس را مجموعه منزا به نحو احسنت با توجه به رضایت مشتری انجام میدهد. عموما برای مراسم هایی که در باغ تالار و یا باغ است، خدماتی همچون باربیکیو استفاده میگردد.
  • منوی غذا: انتخاب منوی غذایی مناسب برای باربیکیو بسیار مهم است. معمولا در باربیکیو مراسم ها از غذاهایی همچون استیک، مرغ، ماهی، سبزیجات گریل شده استفاده میگردد. در کنار غذاها انواع سس‌ها و سالادهای متنوع را قرار میدهند.
  • تجهیزات و تزیینات: برای باربیکیو نیاز به تجهیزاتی همچون گریل، زغال، ابزارهای پخت و پز، میز، صندلی هامیباشد.همچنین میتوانید برای تزیینات بیشتر از چراغ های فضای باز، سفره های رنگارنگ، گل های طبیعی برای تزیین فضای باربیکیو استفاده نمایید.
  • برنامه ریزی و هماهنگی: برای انجام تشریفات باید مطمئن شوید که برنامه ریزی های لازم را انجام داده اید برای انجام کارها تیم تشریفاتی منزا میتواند بهترین مدیریت را بر اساس فعالیت های هماهنگ شده انجام دهد.

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.