تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

ایده های جذاب برای انتخاب دسته گل عروس

دسته گل عروس

یکی از دغدغه های خانم ها انتخاب بهترین دسته گل عروس نیز می باشد. برای خرید دسته گل باید به نوع سبک دیزاین مکان برگزاری عروسی، نوع لباس عروس و.. نیز توجه کرد. چرا که هماهنگی بین موارد گفته شده باعث می شود همه چیز بسیار زیبا در کنار یکدیگر به چشم بیاید. اگر تاریخ برگزاری جشن عروسی شما نزدیک است و به دنبال دسته گلی زیبا هستید در ادامه این مطلب با معرفی ایده های جذاب برای انتخاب دسته گل عروس همراه ما باشید.

فاکتور های مهم در انتخاب دسته گل عروس

اگر به دنبال خرید دسته گلی بسیار زیبا برای عروس خانم هستید باید به فاکتور های مهمی مانند هماهنگی بین لباس عروس و دسته گل توجه کنید. همچنین می توانید از تجربه گل فروشی ها نیز برای انتخابی بی نظیر استفاده کنید. البته ناگفته نماند که در کنار همه این مسائل مهم ترین مورد در انتخاب دسته گلی خاص توجه به سلیقه عروس خانم نیز می باشد. بنابراین اگر دسته گلی از نظر عروس خانم بهترین باشد نباید در انتخاب آن تردیدی داشته باشید. همانطور که در مطالب بالا گفته شد یکی از مهم ترین فاکتور ها در انتخاب دسته گل عروس توجه به سبک دیزاین مکان برگزاری عروسی است. سبک های مختلفی برای دیزاین مکان برگزاری این جشن مهم وجود دارد که عروس خانم و آقا داماد می توانند به دلخواه خود یکی از آن ها را انتخاب کنند. اما باید بدانید که انتخاب سبک برای دیزاین جشن عروسی بدین معنی است که تمامی موارد دیگر باید با این دیزاین هماهنگ شوند. چرا که همین هماهنگی ها و پیروی از یک دیزاین خاص است که باعث می شود فضای برگزاری مراسم عروسی بسیار دلنشین و زیبا به نظر برسد. برای درک بهتر این مطلب در ادامه به بررسی نحوه انتخا گل بر اساس سبک دیزاین صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

 

دسته گل عروس

معرفی سبک بوهو

یکی از سبک های محبوب برای دیزاین مکان برگزاری جشن عروسی، سبک بوهو نیز می باشد. در سبک بوهو از عناصر طبیعی برای دیزاین جایگاه عروس و  داماد، میز و صندلی ها و فضای مکان برگزاری استفاده می شود. همین مسئله نیز باعث می شود که سبک بوهو نیز یکی از سبک های محبوب برای برگزاری جشن عروسی به حساب بیاید. هیچ گونه زرق و برقی در سبک بوهو دیده نمی شود و همه چیز بسیار ساده در نظر گرفته می شود. بنابراین اگر سبک بوهو انتخاب شما است در انتخاب دسته گل عروس نمی توانید از عناصر غیر طبیعی و گل های مصنوعی استفاده کنید. گل های طبیعی و نزدیک به دیزاین مراسم شما پیشنهاد بسیار بهتری برای شما خواهند بود.

 

دسته گل عروس

تناسب دسته گل با لباس عروس

یکی از مهم ترین نکات در خرید دسته گل توجه به لباس عروس نیز می باشد. داشتن تناسب بین دسته گل و لباس عروس از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اگر لباس عروسی که انتخاب کرده اید دنباله ای بسیار بلند دارد دسته گل شما بهتر است ظاهری گرد و کوتاه داشته باشد تا زیبا تر دیده شوید. یکی دیگر از دسته گل های مناسب برای لباس عروس های دنباله دار مدل آبشاری است. البته باید توجه داشته باشید که تنها توجه به مدل دسته گل کافی نخواهد بود و بسیار مهم است که رنگ دسته گل را هماهنگ با لباس عروس و دیزاین برگزاری جشن در نظر بگیرید. تناسب در زمینه رنگ کمک بسیاری به شما در انتخاب بهترین مدل دسته گل خواهد کرد.

دسته گل عروس

انتخاب رایحه دسته گل عروسی

یکی از نکاتی که باید در خرید دسته گل عروس به آن توجه کنید میزان فضایی است که برای برگزاری جشن در اختیار دارید. اگر فضای مکان برگزاری جشن عروسی شما کوچک است باید به رایحه گل عروس توجه کنید. رایحه گل زننده با عطر بسیار زیاد مناسب فضا های بسیار کوچک نخواهد بود. برخی از گل ها باعث بروز آلرژی می شوند بنابراین اگر فردی حساس هستید باید در انتخاب خود بسیار دقت داشته باشید.

انتخاب رنگ گل مناسب با فصل

یکی از عوامل تاثیر گذار در نحوه برگزاری جشن عروسی و انتخاب موارد مهم دیگر مانند:  گل، لباس عروس، نوع ماشین عروس و .. فصل برگزاری جشن نیز می باشد. بنابراین برای انتخاب دسته گل عروس باید به فصل و شرایط آب و هوایی نیز توجه کنید. اگر تاریخ جشن شما مربوط به فصل بهار است می توانید از رنگ های سفید و سبز روشن نیز استفاده کنید.

فصل پاییز:  در این فصل انتخاب گل در رنگ های نارنجی و زرد تمی پاییزی را برای شما بوجود می آورد.

فصل زمستان: بهترین انتخاب در زمستان استفاده از رنگ های سفید، قرمز، بنفش و نقره ای نیز می باشد.

پیام بگذارید

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.