تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

جدیدترین ایده های تولد در فضای باز

جدیدترین ایده های تولد در فضای باز

یکی از جدیدترین ایده های برگزاری مراسم تولد استفاده از فضای باز نیز می باشد. یکی از فضاهای باز محبوب برای برگزاری جشن نامزدی، تولد، عقد و .. روف گاردن ها هستند. اگر تاریخ جشن تولد شما نزدیک است و به دنبال جدیدترین ایده های تولد هستید در ادامه این مطلب با معرفی انواع فضای باز همراه ما باشید.

 

جدیدترین ایده های تولد در فضای باز

 

مکان مناسب برای برگزاری جشن تولد

برگزاری جشن تولد باشکوه از اهمیت بالای برخوردار است بنابراین افراد در انتخاب لوکیشن و مکان برگزاری این جشن بسیار حساس هستند. اگر به دنبال بهترین مکان برای برگزاری جشن های خاص زندگی خود هستید پیشنهاد ما به شما مراجعه به سایت تشریفات عروسی منزا نیز می باشد. یکی از ایده های جدید و جالبی که امروزه برای برگزاری جشن تولد از آن استفاده می شود انتخاب فضاهای زیبا و باز است. بدون شک تشریفات منزا بهترین لوکیشن ها را برای برگزاری جشن تولد در فضای باز به شما معرفی خواهد کرد تنها کافی است که با کارشناسان آن ها برای هماهنگی های لازم تماس حاصل بفرمایید.

نکته: اگر قصد برگزاری جشن در فضای باز را دارید بسیار مهم است که مراقب شرایط آب و هوایی در آن تاریخ باشید تا همه چیز به خوبی پیش برود. بدون شک اگر شرایط آب و هوایی مناسب باشد جشن تولد در فضای باز ایده ای بسیار دلنشین خواهد بود.

 

شرایط اجاره روف گاردن برای تولد

 

جدیدترین ایده های تولد

 

معرفی جدیدترین ایده های تولد

برگزاری جشن تولد در محیط باز حال و هوا شما و مهمانان را بسیار عوض خواهد کرد. اما باید در نظر داشته باشید که برای تزیین مکان برگزاری جشن تولد نیاز به ایده های نو و جذاب خواهید داشت. بنابراین در این بخش ما قصد داریم به معرفی ایده های کاربردی جشن تولد بپردازیم.

ایده های کاربردی:

  • پیدا کردن بهترین نقاط حیاط باغ
  • تهیه کردن یک میز مرتفع برای قرار دادن کیک
  • استفاده از مهارت های بادکنک آرایی و گل آرایی
  • تهیه شمع و بادکنک هلیومی عدد تولد و نخ های نامرئی
  • قرار دادن میز و صندلی در فضای باغ برای راحتی بیشتر مهمان ها
  • انتخاب یک رنگ مناسب برای تم تولد و هماهنگ کردن بقیه موارد با آن
  • ایجاد هیجان در تولد با استفاده از ایده های متنوع مانند (آتش بازی، فشفشه، منور ها و ..)
  • استفاده از نورپردازی مناسب برای فضای باغ نیز به شما کمک می کند که تصاویر را بهتر ثبت کنید.
  • اگر در حیاط باغ  درخت یا درختچه های کوتاه را مشاهده می کنید می توانید با استفاده از لامپ های ریسه ای آن ها را تزئین کنید و جلوه ای خاص در حیاط باغ ایجاد کنید.

نکته: به طور کلی جایگاه قرار گیری کیک و عکاسی بسیار اهمیت دارد و لازم است که برای چیدمان آن به دنبال ایده های جذاب باشید تا تصاویر جشن تولد شما بسیار خاص در کنار دیزاین زیبا باشند.

 

برگزاری جشن تولد در روف گاردن و مزایای آن 

پذیرایی مناسب جشن تولد

نحوه پذیرایی در جشن های مختلف با یک دیگر فرق دارد بنابراین بسیار مهم است که قبل از برگزاری جشن ایده های مناسب برای پذیرایی مناسب پیدا کنید. برای چیدن میز پذیرایی تولد می توانید از فینگر فود نیز استفاده کنید. چرا که تنوع فینگر فود ها بسیار بالا است. اگر علاقه ای به فینگر فود ندارید می توانید از انواع کباب ها استفاده کنید. برای انتخاب نوشیدنی نیز می توانید از انواع دلستر، نوشابه و آبمیوه نیز استفاده کنید. انتخاب چند مدل غذا و نوشیدنی باعث می شود که مهمانان احساس راحتی بیشتری در مهمانی شما داشته باشند. یکی از مهم ترین تصمیم ها در برگزاری جشن تولد انتخاب کیک نیز می باشد. طعم و مناسب بودن اندازه کیک بسیار اهمیت دارد و نباید از این دو مسئله مهم غافل شوید. اگر کودکان نیز در جشن تولد شما حضور پیدا می کنند باید به این مسئله توجه داشته باشید که میز پذیرایی شما شامل خوراکی های مورد علاقه کودکان نیز شود. شما می توانید از پاپ کورن، پفک، چیپس و انواع خوراکی های خوشمزه دیگر برای پذیرایی از کودکان نیز استفاده کنید.

پیام بگذارید

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.