تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

جشن تعیین جنسیت

جشن تعیین جنسیت برای معرفی نوع جنسیت فرزند در نظر گرفته  شده است.  در واقع تعیین جنسیت بچه به صورت سورپرایز برای مادر و پدر بچه و افراد دعوت شده به جشن انجام خواهد شد. اگر قصد برگزاری جشن تعیین جنسیت را دارید. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

مختصری درباره مفهوم جشن تعیین جنسیت

یکی از مهیج ترین اتفاقات بارداری تعیین جنسیت آن است. بسیاری از نزدیکان دوست دارند تا در برگزاری جشن تعیین جنسیت به پدر و مادر نیز کمک کنند. همانطور که می دانید در هفته 20 بارداری جنسیت جنین مشخص می شود. در چنین زمانی مادر بچه می تواند با انجام یک سونوگرافی از جنسیت فرزند خود مطمئن شود. بعد از مطمئن شدن از جنسیت بچه پدر و مادر می توانند برنامه ریزی های لازم را برای جشن تعیین جنسیت نیز انجام دهند. مهمان های جشن تعیین جنسیت خانواده ها و دوستان نزدیک شما خواهند بود. در ادامه به معرفی اقدامات لازم برای جشن تعیین جنسیت خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

معرفی اقدامات لازم برای برگزاری جشن تعیین جنسیت

قبل از هر چیز باید دکتر به مادر جنسیت فرزند را اعلام کند. سپس برای برگزاری یک جشن بدون نقص باید برنامه ریزی دقیق انجام داد. به همین ترتیب در این بخش لیستی از اقدامات لازم برای برگزاری جشن تعیین جنسیت را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

نوشتن لیست مهمان ها

مهمان های جشن تعیین جنسیت افراد درجه یک و نزدیک به مادر و پدر هستند. سعی کنید تنها افراد مهم و کسانی که باید سورپرایز شوند را به این مهمانی دعوت کنید. چرا که نیازی به حضور برخی از افراد نیست و هزینه برگزاری جشن تعیین جنسیت بالا خواهد رفت.

تعیین تم برای جشن

تعیین تم بسیار مهم است اما باید به گونه ای باشد که جنسیت کودک مشخص نباشد. شما می توانید برای برگزاری جشن تعیین جنسیت از ترکیب رنگ های صورتی و آبی استفاده کنید.

ارسال دعوت نامه برای مهمان ها

پس از آماده کردن لیست مهمان ها و مشخص کردن تاریخ جشن باید با مهمان های خود تماس گرفته و آنها را جشن دعوت کنید.

گیفت تعیین جنسیت برای یادگاری

یکی از سنت های جشن تعیین جنسیت دادن هدیه کوچک از طرف پدر و مادر به مهمان ها است. با توجه به این مسئله که لازم نیست این هدیه گران قیمت باشد خودتان می توانید در خانه گیفت تعیین جنسیت درست کنید.

انتخاب بازی برای سرگرمی

برای ایجاد هیجان بیشتر می توانید بازی مرتبط با تعیین جنسیت طراحی کرده و مهمان های خود را سرگرم کنید.

بازی تعیین اسم فرزند:

بعد از افشا شدن جنسیت کودک در این بازی مهمان ها را به دو گروه تقسیم کرده و لیست اسم هایی که تهیه کرده اید را به مهمان ها بدهید. مهمان ها باید نامی که شما برای کودک خود انتخاب کرده اید را حدس بزنند.

سورپرایز کردن مهمان ها

برای سورپرایز کردن مهمان ها در خصوص تعیین جنسیت راه های بسیاری وجود دارد.

لیستی از روش های سورپرایز کردن مهمان ها:

  1. باکس گل تعیین جنسیت
  2. باکس تعیین جنسیت
  3. بادکنک هلیومی
  4. کاغذ پاش
  5. بمب شادی
  6. باکس گل

انتخاب لباس مادر

برای جشن تعیین جنسیت یک پیراهن مجلسی مناسب با تم جشن نیز بسیار مناسب خواهد بود.

لیست خوراکی ها

برای جشن تعیین جنسیت دو خوراکی ژله و کیک بسیار مهم هستند. بنابراین قبل از برگزاری جشن باید آنها را سفارش بدهید.

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.