تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

ایده گل خواستگاری

ایده گل خواستگاری

یکی از به یاد ماندنی ترین روز های زندگی زوج ها مراسم خواستگاری است. یکی از مهم ترین و سخت ترین کار ها برای آقا داماد ها خرید گل خواستگاری است. چرا که گل خواستگاری از نظر عروس خانم و خانواده آن بسیار اهمیت دارد. به طور معمول برای خرید گل خواستگاری از تاج گل، سبد گل و جام گل نیز استفاده می شود. اگر مراسم خواستگاری شما نزدیک است و به دنبال بهترین مدل ها هستید در ادامه با معرفی ایده های جذاب برای خرید گل خواستگاری همراه ما باشید.

 آشنایی با انواع گل مناسب خواستگاری

  • گل رز: گل رز قرمز نماد عشق است و یکی از بهترین ایده های گل خواستگاری به حساب می آید.
  • آنتریوم: یکی از گل های تزئینی با رنگ های متفاوت است که برای مراسم خواستگاری نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
  • گل ارکیده: یکی از شیک ترین گل های جهان به حساب می آید که برای مراسم خواستگاری نیز بسیار جذاب است.
  • گل لیلیوم اورینتال: بوی گل لیلیوم و رنگ بی نظیر آن باعث شده تا جز ایده های جذاب برای خرید دسته گل خواستگاری قرار بگیرد. با خرید اورینتال به راحتی می توانید حس خوب را به طرف مقابل خود منتقل کنید. همچنین برای خرید دسته گل خواستگاری از گزینه های رسمی تر استفاده می شود که لیلیوم نیز جزء آن ها قرار می گیرد.

انتخاب گل برای مراسم خواستگاری

از آنجایی که گل خواستگاری برای دختر خانم ها بسیار اهمیت دارد بهترین کار این است که به شخصیت طرف مقابل قبل از خرید گل توجه کنید. البته در برخی موارد هم انتخاب گل نمی تواند بر این اساس باشد و کاملا سلیقه ای انجام می شود. اما اگر از شخصیت طرف مقابل با خبر هستید باید به این مسئله توجه کنید که طرف مقابل شما کمال گرا و مجلل پسند است یا خیر.. اگر چنین است باید به سراغ گل های گران قیمت بروید. اما اگر طرف مقابل شما فردی ساده پسند است و به تجملات اهمیتی نمی دهد انتخاب یک دسته گل ساده آن را بسیار خوشحال خواهد کرد.

 

معرفی انواع سبک گل خواستگاری

دسته گل خواستگاری دارای سبک های مختلفی است که در این بخش قصد داریم به معرفی انواع آن ها بپردازیم.

سبد گل: یک مدل رسمی است که مورد محبوبیت افراد بسیاری قرار گرفته است. سبد های گل را نسبت به سلیقه فرد در اندازه های مختلفی آماده می کنند. شما نیز می توانید نسبت به بودجه و سلیقه سبد گل مناسبی را انتخاب و خریداری کنید.

باکس گل: امروزه یکی از ایده های محبوب باکس های گل هستند. خرید باکس گل مزیتی زیادی دارد و ماندگاری گل ها را بیشتر خواهد کرد. بنابراین اگر به دنبال یک مدل دسته گل با ماندگاری بیشتری هستید بهترین گزینه برای شما خرید باکس گل می باشد.

جام گل: یکی از ایده های جدید و گران قیمت برای خرید دسته گل خواستگاری جام گل است. جام گل امروزه بسیار ترند شده و در بیشتر مراسم ها از آن استفاده می شود. جام گل خواستگاری معمولا با گل های لاکچری مانند: ارکیده و رز تزئین می شوند. اگر برای انتخاب یک دسته گل خاص به راهنمایی نیاز دارید پیشنهاد ما به شما مراجعه به سایت تشریفات منزا می باشد.

 

پیام بگذارید

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.