تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

برگزاری جشن تولد در روف گاردن و مزایای آن

  • خانه
  • وبلاگ
  • برگزاری جشن تولد در روف گاردن و مزایای آن

یکی از ایده های جالب برای برگزاری جشن تولد رزرو روف گاردن نیز می باشد. با اجاره روف گاردن مراسم تولد در فضای باز بدون هیچ گونه اتلاف وقتی برگزار خواهد شد. اگر تاریخ جشن تولد شما نزدیک است و دوست ندارید برای برگزاری جشن به بیرون از منزل بروید می توانید از روف گاردن استفاده کنید. در ادامه بیشتر درباره مزایای برگزاری جشن تولد در روف گاردن صصحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

مختصری درباره مفهوم روف گاردن

اجرای روف گاردن یا گرین روف مناسب برای سقف پشت بام و تراس ها می باشد. پشت بام همه خانه ها یک فضای مناسب و بزرگ است که استفاده خاصی  از آن نمی شود. یکی از ایده های جالب و کاربردی برای استفاده مناسب از فضای پشت بام اجرای روف گاردن برای آن است. اجرای روف گاردن نه تنها به شما کمک می کند تا از فضای پشت بام نهایت استفاده را ببرید بلکه یک فضای سبز دلنشین و آرام را برای شما فراهم می کند. یکی از دیگر مزایای اجرای روف گاردن در پشت بام داشتن یک فضای بکر و سبز نزدیک به محل زندگی شما نیز می باشد. البته باید بدانید که تنها مزایای روف گاردن زیبا تر کردن فضای پشت بام شما نخواهد بود. برای درک بهتر دلایل اجرای روف گاردن در ادامه این مطلب با معرفی ویژگی های آن همراه ما باشید.

 

برگزاری جشن تولد در روف گاردن

ویژگی های استفاده از روف گاردن

 یکی از ویژگی های جالب طراحی روف گاردن برای پشت بام متعادل سازی دمای ساختمان است. همانطور که می دانید پس از طراحی روف گاردن می توانید از گیاهان بسیاری برای زیبا تر کردن پشت بام خود استفاده کنید. یکی از دلایل متعادل سازی دمای ساختمان با اجرای روف گاردن کاشتن همین گل ها است. چرا که گل ها کاشته شده در روف گاردن روزانه مقدار زیادی نور خورشید را دریافت می کنند. جذب نور خورشید از طریق گل ها باعث می شود که نور خورشید مستقیما به سقف ساختمان برخورد نکند و دمای ساختمان بیش از حد گرم نشود. بنابراین افرادی که روف گاردن را برای پشت بام خود در نظر گرفته اند در فصل تابستان از گرمای بیش از حد رنج نمی برند. این ویژگی تنها مناسب فصل گرما نخواهد بود و در فصل سرما نیز مانع عبور هوای سرد به ساختمان می شود.

 

برگزاری جشن تولد در روف گاردن

چرا برگزاری جشن تولد در روف گاردن؟

معمولا در جشن های تولد از دوستان نزدیک و فامیل های درجه یک دعوت می شود تا در کنار یک دیگر لحظات به یاد ماندنی را داشته باشند. یکی از موضوع هایی که در جشن ها برای افراد اهمیت دارد محصور بودن آن است. جالب است بدانید که روف گاردن نیز به نوعی ساخته می شود که ساختمان های دیگر به آن دید نداشته باشند. بنابراین افراد به راحتی می توانند بدون پرداخت هزینه رزرو باغ و .. برای برگزاری جشن تولد در روف گاردن شبی به یاد ماندنی را تجربه کنند.

آشنایی با انواع روش های طراحی روف گاردن

به طور کلی اجرای روف گاردن به دو روش انجام می شود. برخی افراد نیز این دو روش را با یک دیگر ترکیب کرده و روف گاردنی خاص برای خود طراحی می کنند. البته این به این معنی نیست که طراحی روف گاردن محدودیت دارد. طراحان گرین روف تمام تلاش خود را می کنند تا نتیجه متناسب با سلیقه مشتری باشد. اگر فضای روف گاردن ساختمان خود را دوست ندارید می توانید از گرین روف های دیگر استفاده کنید. البته با توجه به این مسئله که امروزه افراد بسیاری به برگزاری جشن تولد در گرین روف و فضای باز علاقه دارند باید یک الی دو هفته قبل از تاریخ تولد خود برای رزرو گرین روف اقدام کنید.

 

برگزاری جشن تولد در روف گاردن

مزایای رزرو گرین روف برای تولد

تصفیه کننده هوا: یکی از مزایای استفاده از فضای گرین روف وجود تصفیه کننده هوا و امکانات بروز آن است. تصفیه کننده هوا به شما کمک می کند که سلامت مهمانان خود را حفظ کنید و هیچکس به بیماری مبتلا نشود. همچنین به کاهش آلودگی های محیطی نیز کمک می کند.

امکانات جانبی: بیشتر گرین روف ها دارای امکانات جانبی مانند وسایل سرگرم کننده کودکان هستند. وسایل سرگرم کننده کودکان شامل: سرسره، تاپ و.. می شوند. همچنین کفپوش های ترمووود گرین روف باعث می شود که در  صورت زمین خوردن کودکان مشکلی برای آن ها پیش نیاید.

عکاسی حرفه ای: یکی از ویژگی های جذاب گرین روف فضای دلنشین آن است که به راحتی می توانید از آن برای ثبت خاطرات شیرین خود استفاده کنید. بدون شک عکس های تولد شما در فضای گرین روف منحصر به فرد خواهد بود.

پیام بگذارید

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.