تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

کیک مراسم عروسی و نامزدی

کیک مراسم عروسی

انتخاب کیک با کیفیت و مناسب برای جشن های مهم مانند: نامزدی و عروسی نیز بسیار اهمیت دارد. بنابراین اگر جشن مهمی را در پیش دارید در ادامه این مطلب با معرفی نکات مهم در انتخاب کیک مراسم عروسی و نامزدی همراه ما باشید. 

چرا خرید کیک در مراسم عروسی اهمیت دارد؟

در حین برگزاری جشن نامزدی و عروسی بخشی از زمان جشن به برش کیک نیز اختصاص پیدا می کند. بنابراین برش کیک حرکتی نمادین در جشن های مهم برای هیجان و شادی بیشتر مهمانان نیز می باشد. همچنین برش کیک و سرو کردن آن باعث شیرین شدن کام میهمانان شما خواهد شد. 

میزان اهمیت طراحی ظاهری کیک

یکی از نکات مهم در خرید کیک مراسم عروسی توجه به ظاهر آن است. چرا که برای برگزاری جشن عروسی از سبک های خاص استفاده می شود و هماهنگی بین سبک تزیین مکان برگزاری عروسی با طراحی ظاهری کیک بسیار اهمیت دارد. زیبایی ظاهری کیک به شما کمک می کند که تصاویر زیباتری را به ثبت برسانید. در نهایت عروس و داماد نسبت به سلیقه خود می توانند کیک جشن عروسی را انتخاب کنند. برش کیک در جشن های مهم در واقع یک نماد برای نشان دادن اتحاد و همکاری در کار ها نیز می باشد. البته باید توجه داشته باشید که کیفیت و تازگی کیک نیز به اندازه زیبایی ظاهری آن اهمیت دارد. زمان برش کیک در مراسم های نامزدی و عروسی بیشتر مربوط به زمان های پایانی جشن نیز می باشد. همچنین می توانید  در زمان برش کیک از گروه موسیقی برای پخش موزیک و آتش بازی برای ایجاد هیجان بیشتر استفاده کنید.

 

کیک مراسم عروسی

مراسم برش کیک چگونه برگزار می شود؟

مراسم برش کیک با پخش شدن موزیک و خواندن شمارش معکوس توسط مهمانان شروع خواهد شد. زمانی که شمارش به عدد پایانی رسید عروس و داماد در کنار هم کیک را برش می دهند. به طور معمول برش های کیک را در کنار میز شام قرار می  دهند. یکی از نکات مهمی که بعد از برش کیک باید به آن توجه داشته باشید قرار دادن کارد و چنگال به تعداد کافی بر روی میز شام می باشد. اگر قصد برگزاری جشن عروسی باشکوهی را دارید پیشنهاد ما به شما اعتماد به مجموعه تشریفات عروسی منزا نیز می باشد. تشریفات عروسی منزا تمامی ایده های شما را برای برگزاری یک جشن بی نظیر اجرا خواهد کرد. 

خدمات تشریفات عروسی منزا:

  • معرفی بهترین لوکیشن ها برای برگزاری جشن عروسی
  • استفاده از جدیدترین ظروف پذیرایی و دیزاین میز شام 
  • دارای تیم حرفه ای برای دیزاین مکان برگزاری مراسم عروسی
  • دیزاین به روش های مختلف (روستیک و ریسه کشی، شمع آرایی، گل آرایی، حریر آرایی، دیزاین مراکشی، دیزاین سنتی و ..)
  • ارائه منوهای مختلف برای پذیرایی و شام عروسی (نوتلا بار، دونات بار، کوکتل میوه، فینگر فود، دسر های متنوع، سی فود، چاینیز فود و .. )

 

 معرفی نکات مهم در سفارش کیک عروسی

برای سفارش کیک مراسم عروسی و نامزدی باید به نکات مهمی توجه کنید که در این بخش قصد داریم درباره آن ها صحبت کنیم. برای سفارش کیک مراسم عروسی و نامزدی ابتدا لازم است به تاریخ برگزاری جشن خود توجه داشته باشید. بنابراین سفارش کیک نامزدی باید یک هفته الی 10 روز قبل از برگزاری جشن انجام شود. بدون شک قنادی های معتبر بسیار شلوغ هستند و آماده کردن کیک مراسم های مهم زمان بر خواهد بود. البته تنها سفارش به موقع کیک مراسم نامزدی کافی نیست و بسیار اهمیت دارد که از همان ابتدا درباره تحویل به موقع کیک در مکان برگزاری جشن نیز اطلاع پیدا کنید.

صحبت با کیک ساز

اگر جز آن دسته از افراد حساس هستید که ایده های به خصوصی را برای کیک مراسم عروسی خود در نظر گرفته اید ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما با کیک ساز خود صحبت کنید. صحبت با کیک ساز به شما کمک می کند تا تمام انتظارات خود را با آن در میان بگذارید و در نهایت رضایت کافی را درباره ظاهر کیک عروسی خود داشته باشید.

 

میزان اهمیت چگونگی حمل و نقل کیک

یکی از مهم ترین مسائل درباره کیک مراسم عروسی  نحوه حمل و نقل آن نیز می باشد. اگر جشن عروسی شما در فصل گرم برگزار می شود باید بدانید که بیشتر قنادی ها ماشین یخچال دار برای حمل و نقل و ارسال کیک به مکان برگزاری جشن عروسی ندارند. بنابراین حمل و نقل کیک عروسی بر عهده خود شما خواهد بود. بنابراین برای جلوگیری از آب شدن کیک باید از ایده ای مناسب استفاده کنید.

پیام بگذارید

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.