تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

باغ تالار عروسی چه آپشن هایی باید داشته باشد

  • خانه
  • وبلاگ
  • باغ تالار عروسی چه آپشن هایی باید داشته باشد
باغ تالار زمرد

باغ تالار ها دارای آپشن هایی هستند که عروس و داماد نسبت به ایده ها و بودجه ای که دارند می توانند از آن ها استفاده کنند. یکی از مهم ترین کارهای عروس و داماد انتخاب مکان برگزاری عروسی است بنابراین باغ تالار های لوکس و دارای آپشن راحت تر انتخاب می شوند. بدون شک انتخاب درست باغ تالار در برگزاری یک جشن خوب و به یادماندنی تاثیر مستقیم خواهد داشت. در ادامه بیشتر درباره آپشن هایی که باید باغ تالارها داشته باشند صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

معرفی آپشن های باغ تالار

یکی از مهم ترین آپشن هایی که در باغ تالار ها به چشم عروس و داماد می آید فضای آن است. فضای باغ تالار هر چقدر زیبا تر و سرسبز تر باشد بیشتر مورد پسند عروس و دامادها قرار خواهد گرفت. اما تنها فضای سبز و بزرگی باغ تالار معیار انتخاب مکان برگزاری جشن عروسی نخواهد بود. یکی از نکات مهم در انتخاب باغ تالار وجود فضاهایی اختصاصی است. برخی از باغ تالار ها توسط اتاق های شیشه ای فضا سازی شده اند و ممکن است سایر باغ تالار ها به این شکل نباشند و فضا سازی جالب تری را به شما ارائه دهند. سالن های سرپوشیده در باغ تالار ها به عنوان یک آپشن به حساب می آیند. چرا که در فصل های سرد امکان بارش باران زیاد است و سالن سر پوشیده بسیار به کار خواهد آمد.

آپشن های باغ تالار برای عکاسی

از دیگر ویژگی هایی که باعث می شود آپشن برای باغ تالار به حساب بیاید وجود فضاهایی است که برای عکاسی مناسب هستند.  اگر باغ تالار دارای آلاچیق باشد از این مسئله بی بهره نخواهد بود. البته آلاچیق تنها برای عکاسی کاربرد ندارد بلکه برای افراد سالمندی که به این جشن دعوت شده اند و نیاز به استراحت دارند مناسب است. اگر قصد ساخت یا بهتر کردن فضای باغ تالار خود را دارید یکی از بهترین ایده ها برای شما استفاده از فضای آلاچیق  برای ارائه خدماتی مانند چای و دیگر نوشیدنی ها در این مکان است. از دیگر کارهایی که می توان برای ساخت یک فضای عکاسی مناسب کرد تزئین بخش هایی از فضای تالار است. برای تزئین فضای مورد نظر می توان از نورپردازی، گل آرایی، فضای سبز خاص، گل کاری، آبنما، آبشارهای کوچک مصنوعی استفاده کرد. اگر عروس و داماد هستید باید به تزئینات تالار که متناسب برای عکاسی هستند توجه داشته باشید.

 

اهمیت انتخاب بهترین لوکیشن باغ تالار

یکی از مهم ترین مسائل در انتخاب باغ تالار لوکیشن آن است. البته باید بدانید که تنها یک لوکیشن خوب و خوش آب و هوا برای برگزاری عروسی کافی نیست. بلکه باید  به دسترسی آسان به باغ تالار نیز توجه کنید. چرا که اگر دسترسی به باغ تالار آسان نباشد مهمانان شما آذرده خاطر خواهند شد. بنابراین اگر یک باغ تالار در لوکشین خوبی باشد اما دسترسی آن به شهر بسیار دور باشد درصد انتخاب آن  کم خواهد شد.اگر به دنبال یک باغ تالار با آب و هوای عالی و در لوکیشن خاص هستید پیشنهاد ما به شما عزیزان بازدید از عمارت زمرد در تهران است.

 ظرفیت  و ابعاد باغ تالار

بیشتر باغ تالار ها دارای فضای بزگی هستند اما عروس و داماد باید نسبت به تعداد مهمان هایی که دارند باغ تالار را انتخاب کنند. اگر فضای تالار کوچک باشد باعث می شود که  فضای خسته کننده و شلوغی بوجود بیاید. بنابراین مهمان های شما کلافه خواهند شد و از جشن عروسی شما لذت نخواهند برد.

نکته: توجه داشته باشید که اگر سالن باغ تالار سرپوشیده است حتما دارای تهویه هوای مناسبی باشد. درغیر اینصورت با حضور مهمان ها هوا بسیار سنگین و آزار دهنده خواهد شد.

سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب

دمای هوای تالار بسیار مهم و تاثیر گذار بر روی حال مهمان ها خواهد بود. بنابراین برای انتخاب تالار باید توجه ویژه ای به سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب داشت. سیستم گرمایشی و سرمایشی با کیفیت ومناسب یکی از آپشن های تالاربه حساب می آید. توجه داشته باشید که سیستم گرمایشی باید طی یک زمان کوتاه قابلیت تغییر هوای سالن را داشته باشد.

 فضای اختصاصی برای سفره عقد

 باغ تالار باید یک فضای اختصاصی برای سفره عقد با امکانات کامل داشته باشد. چرا که برخی از خانواده ها مراسم عقد را در باغ تالار برگزار می کنند. بنابراین وجود فضای اختصاصی با سفره عقد و امکانات جز آپشن های یک باغ تالار به حساب می آید. البته یک سفره عقد ثابت در فضای مخصوص به عقد وجود ندارد و زمانی که عروس و داماد برای اطلاع از آپشن های تالار می روند در صورتی که به این فضا احتیاج داشته باشند نمونه سفره عقد های تالار را مشاهده و انتخاب خواهند کرد. اگر به دنبال تیم حرفه ای برای مدیریت جشن عروسی خود هستید پیشنهاد ما به شما تماس با تشریفات عروسی منزا است. تیم حرفه ای تشریفات منزا بهترین ها را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

 

باغ تالار عروسی

برق اضطراری یکی از مهم ترین آپشن های تالار

قطعی برق یکی از اتفاق های غیر منتظره ای است که ممکن است در حین عروسی شما رخ دهد. بنابراین در هنگام انتخاب تالار باید به این مسئله توجه کنید تا اگر چنین اتفاقی در طول جشن شما اتفاق افتاد از این آپشن مهم استفاده کنید و جشن شما خراب نشود.

فضای سرگرم کننده برای کودکان

اگر فکرمی کنید تعداد کودکانی که در جشن عروسی شما شرکت می کنند زیاد هستند بهترن پیشنهاد به شما انتخاب یک تالار با آپشن فضای سرگرم کننده برای کودکان است. این مسئله باعث می شود تا در طول عروسی کودکان کلافه و خسته نشوند.

پیام بگذارید

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.