تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

آشنایی با کارهای ممنوعه یک هفته قبل از عروسی

  • خانه
  • وبلاگ
  • آشنایی با کارهای ممنوعه یک هفته قبل از عروسی
کارهای ممنوعه قبل از عروسی

برگزاری جشن عروسی نیاز به برنامه ریزی و توجه به نکات مهم بسیاری دارد. یکی از نکات مهم که باید قبل از برگزاری جشن عروسی به آن توجه کنید آشنایی با کارهای ممنوعه یک هفته قبل از عروسی است. آگاهی داشتن درباره کارهای ممنوعه که نباید قبل از عروسی انجام دهید به شما کمک می کند تا استرس شما در روز عروسی بسیار کمتر شود. اگر شما هم دوست دارید در روز عروسی آرامش داشته باشید و استرس شما را ناراحت نکند بهتر است در ادامه این مطلب با معرفی کارهای ممنوعه قبل از عروسی همراه ما باشید.

معرفی کارهای ممنوعه قبل از عروسی

توجه و کنترل زمان در برگزاری جشن عروسی بسیار اهمیت دارد. یکی از کار های ممنوعه قبل از عروسی در نظر نگرفتن زمان و انجام دادن کارهایی است که جبران کردن آن ها نیاز به زمان دارد. برای مثال رنگ کردن مویی که تا به حال رنگ نشده آن هم درست قبل از برگزاری جشن کار اشتباهی است و ممکن است مشکلات جدی برای شما بوجود بیاورد. بهترین زمان رنگ کردن مو دو روز قبل از برگزاری جشن است. چرا که اگر یک هفته قبل موهای خود را رنگ کنید تا روز عروسی ریشه موهای سر شما به رنگ اصلی خواهد شد.

رفع اضافه وزن

 اگر دچار اضافه وزن هستید باید حداقل از چهار الی پنج ماه قبل از برگزاری عروسی به فکر کم کردن وزن خود باشید. چرا که با یک ماه و یک هفته نمی توانید سریعا وزن خود را کاهش دهید. ممکن است توسط تبلیغات با راه هایی لاغری در زمان کم آشنا شوید اما باید بدانید که استفاده از آن ها کار درستی نیست و ممکن آسیب جدی به سلامتی بدن شما وارد شود. بنابراین تنها با توجه به زمان و برنامه ریزی مناسب وزن خود را تا تاریخ جشن پایین بیاورید. در اینصورت دیگر محدودیتی برای انتخاب لباس عروس نخواهید داشت.

غذاهای سبک

باید توجه داشته باشید که در هفته آخر و نزدیک به جشن عروسی لازم است که غذاهای سبک مصرف کنید. چرا که استرس گوارش را تحت تاثیر قرار می دهد و ممکن است برای تعداد دفعات بالا نیاز به استفاده از سرویس بهداشتی  داشته باشید. برای رفع این مشکل می توانید از غذاهایی استفاده کنید که سبک هستند. غذاهای مناسب عروس خانم ها سوپ، آش جو، آبمیوه و .. هستند.

خواب کافی

 برای داشتن خواب کافی لازم است تمامی کارها را تا یک هفته قبل از عروسی انجام داده باشید. سپس سرتان خلوت خواهد شد و دغدغه انجام کارهای عقب افتاده را نخواهید داشت. حتما به خواب کافی در شب آخر توجه کنید. چرا که اگر خواب کافی نداشته باشید صورت شما بسیار کدر خواهد شد. البته همه چیز به این جا ختم نمی شود و مشکل اصلی خراب شدن تصاویر و ویدئو های شما هستند. چرا که احساس خستگی در چهره شما مشخص است و ثبت می شود.

 

کارهای ممنوعه قبل از عروسی

تست روش های جدید برای مراقبت از پوست

 یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن قبل از جشن عروسی توجه کنید عدم انتخاب روش های جدید مراقبت پوستی است. اگر از قبل با نوع پوست خود آشنا هستید و روتین خاصی را دنبال می کنید بهتر است به همان ادامه دهید و روش های جدید را امتحان نکنید چرا که تست روش های جدید ممکن است مشکلاتی را برای پوست شما بوجود بیاورید که درست شدن آن مدت زمان زیادی بخواهد. اما اگر جز آن دسته از افرادی هستید که به روتین پوستی خود اهمیت نداده اید باید حتما چند ماه قبل از برگزاری جشن عروسی به فکر پاکسازی پوست خود باشید. با استفاده از پاکسازی پوست می توانید چهره خود را شاداب کنید.

 

کارهای ممنوعه قبل از عروسی

کمتر کردن دید و بازدید

عروس و داماد باید در روز عروسی صحیح و سلامت باشند. در غیر اینصورت از جشن عروسی خود لذت نخواهند برد. یکی از کارهایی که باید یک الی دو هفته قبل از برگزاری جشن عروسی به آن توجه کنید کمتر کردن ملاقات با آشنایان و دوستان است. در این صورت اگر کسی هم مریض باشد شما گرفتار آن نخواهید شد.

پیام بگذارید

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.