تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

اجاره کشتی عروسی در ترکیه

یکی از ایده های جالب و امروزی برای برگزاری عروسی رزرو کشتی در ترکیه است. برگزاری عروسی در ترکیه هزینه های بیشتری نسبت به ایران دارد که یکی از آن ها رزرو کشتی نیز می باشد. در ادامه بیشتر درباره هزینه اجاره کشتی صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

اجاره کشتی عروسی در ترکیه

جاذبه های گردشگری ترکیه باعث شده تا گردشگران بسیاری به آن مسافرت کنند. همچنین امکانات موجود در استانبول و آنتالیا باعث شده تا زوج های جوان جشن عروسی خود را در ترکیه برگزار کنند. یکی از مسائل تاثیر گذار در انتخاب ترکیه توسط زوج های ایرانی غیر قانونی بودن این کار در کشور ایران است.

معرفی امکانات کشتی ترکیه

کشتی هایی که برای عروسی در ترکیه رزرو می کنید تفریحی هستند. تفریحی بودن کشتی های ترکیه به این معنی است تمامی امکانات رفاهی برای خوش گذرانی بر روی آب را برای شما فراهم می کنند. علاوه بر خدماتی که مربوط به تفریحی بودن کشتی است یک منوی ویژه برای زوج ها در نظر گرفته شده که زوجین می توانند برای پذیرایی بهتر از آن استفاده کنند. کشتی های تفریحی ترکیه دو الی سه طبقه هستند که هر طبقه امکانات خاصی را برای مهمانان شما فراهم می کند. در برخی از قسمت های کشتی های تفریحی از سقف های شیشه ای استفاده کرده اند تا هیچ گونه مشکلی در برگزاری جشن عروسی بر روی کشتی وجود نداشته باشد.

 

رزرو کشتی تفریحی شامل چه امکاناتی می شود؟

زمانی که یک کشتی تفریحی را برای برگزاری جشن عروسی رزو می کنید در واقع تمامی امکانات مورد نیاز برای برگزاری عروسی را رزرو کرده اید. همچنین می توانید درباره دکوراسیون و طراحی فضای کشتی برای روز عروسی نظر دهید. همچنین اگر ایده ای ندارید می توانید از اجاره دهندگان کشتی بخواهید درباره ایده های خود با شما صحبت کنند.

مسیر حرکتی کشتی تفریحی ترکیه

اگر با پرداخت هزینه های اضافی مشکلی ندارید می توانید در زمان رزرو کشتی تفریحی ترکیه مسیر حرکتی مخصوص به خود را انتخاب کنید. در غیر اینصورت برنامه سفر طبق روال معمول از ساحل بیک آغاز و به سمت تنگه بسفر می رود. در طی این مسیر نه تنها از فضا لذت می برید بلکه می توانید لحظات خود را در این روز مهم در کنار مناظر طبیعی به ثبت برسانید.

 

آشنایی با مراحل برگزاری جشن عروسی بر روی کشتی

مراحل برگزاری جشن عروسی  بر روی کشتی در ترکیه از قبل مشخص می شود و طبق برنامه ریزی مشخص به نوبت اجرا خواهند شد. در حین حرکت کشتی رقص، پایکوبی، برش کیک، سرو شام، آتش بازی، نوازندگی موسیقی و .. را تجربه خواهید شد.

لیستی از خدمات کشتی تفریحی:

 • سرو غذا و نوشیدنی
 • موزیک درخواستی
 • انواع میوه
 • تنقلات

چه زمانی برای برگزاری جشن عروسی در ترکیه مناسب است؟

اگر به دنبال بهترین زمان برای اجاره کشتی عروسی در ترکیه هستید باید بگوییم که دو ماه اول پاییز، آخرین ماه تابستان و اولین ماه بهار بهترین زمان برای عملی کردن هدف شما است. البته باید بدانید که برگزاری جشن عروسی در فصل بهار همراه با بارندگی خواهد بود. اما دمای هوای بهار در ترکیه بسیار عالی خواهد بود.

هزینه اجاره کشتی عروسی در ترکیه

دو روش برای رزرو کشتی تفریحی در ترکیه وجود خواهد داشت.  رزرو کشتی از طریق واسطه ها و به صورت مستقیم که بهتر است به سراغ واسطه ها نروید. چرا که رزرو کشتی از طریق واسطه ها بسیار گران تر برای شما تمام خواهد شد. بنابراین می توان گفت هزینه رزرو کشتی به صورت مستقیم بسیار ارزان تر خواهد بود. به طور کلی هزینه رزرو کشتی تفریحی در استانبول از 19 هزار لیر آغاز خواهد شد. جالب است بدانید که در ایران برگزار کنندگان مراسم عروسی وجود دارند که هماهنگی های لازم را برای برگزاری عروسی در ترکیه برای شما فراهم می کنند. برای رزرو کشتی در ترکیه می توانید از تشریفات عروسی در ایران کمک بگیرید. یکی از مجموعه های معتبر در ایران برای رزرو کشتی در ترکیه تشریفات عروسی منزا است که می توانید برای انجام هماهنگی های لازم به سایت آن ها مراجعه کرده و تیم پشتیبانی آن ها تماس بگیرید.

 

آشنایی با خدمات تشریفات منزا

 • دعوت از عکاس و فیلم برداری
 • اجرای موزیک زنده و دعوت از خوانننده
 • پذیرایی و سرو شام با تنوع غذایی بالا
 • رزرو هتل برای مهمانان و میزبانان مراسم
 • رزرو کشتی های مختلف با ظرفیت و خدمات متنوع
 • گل آرایی، طراحی دکوراسیون و طراحی داخلی کشتی
 • خرید بلیط هواپیما برای عروس و داماد و برخی مهمانان
 • تهیه و تدارک وسیله ایاب و ذهاب برای مهمانان و میزبانان مراسم و…
 • ارایه دهنده پرسنل و نیروهای خدماتی مجرب و آموزش دیده برای برگزاری مراسم

پیام بگذارید

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.