تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

هزینه برگزاری عروسی در ترکیه

هزینه برگزاری عروسی در ترکیه

برگزاری عروسی در ترکیه هزینه های بسیار بالایی را برای زوج های ایرانی به همراه دارد. برای اطلاع دقیق تر از هزینه های برگزاری عروسی در ترکیه در ادامه مطلب به معرفی عوامل مختلف و تاثیر گذار بر قیمت برگزاری جشن عروسی در ترکیه خواهیم پرداخت.

 چرا جشن عروسی را در ترکیه برگزار کنیم؟

ترکیه یکی از شهر های توریستی جهان است که گردشگران بسیاری به آن سفر می کنند. گردشگران در ترکیه به بازدید از طبیعت زیبا، اماکن تاریخی و جاذبه های گردشگری می پردازند. فضای زیبای ترکیه عروس و داماد ها را به فکر برگزاری جشن عروسی در ترکیه می اندازد. عروسی در ترکیه یک تجربه هیجان انگیز خواهد بود. یکی از دلایل بالا بودن برگزاری جشن عروسی در ترکیه نرخ ارز است.

بررسی هزینه های برگزاری مراسم عروسی در ترکیه

هزینه برگزاری جشن عروسی نسبت به ایران زیاد است اما سنگین نیست. بنابراین بسیاری از زوج های ایرانی می توانند از این ایده جذاب برای تجربه یک شب به یادماندنی استفاده کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه برگزاری جشن عروسی در ترکیه می توانید از تشریفات عروسی منزا در ایران راهنمایی لازم را دریافت کنید. تشریفات عروسی منزا نه تنها شما را به خوبی در این زمینه راهنمایی می کند بلکه شرایط برگزاری عروسی در ترکیه را برای شما عزیزان فراهم کرده است. بنابراین می توان گفت تشریفات عروسی منزا به نوعی مدیریت جشن عروسی در کشور ترکیه را بر عهده گرفته است.

عوامل تاثیر گذار بر هزینه جشن ازدواج

هزینه های مربوط به جشن عروسی در ترکیه نسبت به نرخ ارز و پول ترکیه محاسبه می شود. برای مثال هزینه مراجعه به سالن زیبایی در ترکیه برای میکاپ عروس 400 الی 1100 لیر است. البته باید توجه داشته باشید که نرخ ارز ترکیه همواره یکسان نیست و ممکن است هزینه میکاپ تا حدود 3 هزار لیر هم پیش برود. اگر جز آن دسته از افرادی هستید که کشتی را برای جشن عروسی مناسب می دانید باید هزینه آن را هم حساب کرده و کنار بگذارید.

هزینه رزرو تالار در ترکیه

استانبول دارای تالار و عمارت های مختلفی است که می توانید نسبت به بودجه و سلیقه یکی از آن ها را انتخاب کنید. برای آشنایی با باغ تالارهای ترکیه لیستی از آن ها را در این بخش برای شما جمع آوری کرده ایم.

تالار های ترکیه:

  • اسما سلطان
  • عمارت حلیم پاشا
  • هتل چهار فصل استانبول و..

نکته: هزینه رزرو باغ تالار در ترکیه به نسبت خدمات هر یک متفاوت خواهد بود. اما اگر بخواهیم درباره یک هزینه حدودی صحبت کنیم چیزی حدود 150 تا 350 یورو  برای هر نفر لازم است کنار بگذارید. البته اگر قصد ندارید بابت رزرو تالار هزینه کنید می توانید به سراغ تالار های موجود در سطح شهر بروید. چرا که قیمت آن ها پایین تر از تالار های محبوب و معروف در ترکیه می باشد.

برگزاری عروسی در ترکیه

هزینه اجاره کشتی برای برگزاری جشن عروسی

امروزه برای برگزاری یک جشن عروسی خاص به سراغ کشتی های قابل اجاره می روند. اجاره کشتی برای جشن عروسی در ترکیه به مدت یک روز یا نصف روز با در نظر گرفتن 200 نفر حدود 10 الی 30 هزار یورو برای شما هزینه خواهد داشت.

پیام بگذارید

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.