تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

انتخاب لباس عروس که شما را لاغرتر نشان دهد

  • خانه
  • وبلاگ
  • انتخاب لباس عروس که شما را لاغرتر نشان دهد
خرید لباس عروس

خرید لباس عروس یکی از مهم ترین بخش های خرید عروسی به حساب می آید. عروس خانم ها در انتخاب لباس عروس بسیار دقیق و حساس هستند. پرو لباس عروس بسیار لذت بخش و با شکوه است اما انتخاب یک لباس عروس مناسب با سلیقه و اندام عروس خانم دشوار است. اگر شما هم علاقه مند به خرید لباس عروسی هستید که شما را بسیار زیباتر و لاغر نشان دهد در ادامه با معرفی ویژگی های لباس عروسی که عروس خانم را لاغر تر نشان می دهد همراه ما باشید.

چگونه در لباس عروس لاغر بنظر برسیم؟

بهترین لباس عروس از نظر دختر خانم ها لباس عروسی است که احساس راحتی، زیبایی، خوش اندامی، لاغری را به آن ها بدهد. برای پیدا کردن لباس عروسی فوق العاده زیبا با ویژگی های این چنینی باید لباس عروس های بسیاری را امتحان کرد. بنابراین ممکن است عروس خانم نسبت به خرید لباس عروس احساس ناراحتی کند و دلسرد شود. در این بخش از مقاله ما قصد داریم به شما در انتخاب لباس عروسی که شما را لاغر و خوش اندام نشان دهد کمک کنیم. بنابراین نیاز نیست تمام وقت خود را صرف خرید لباس عروس کنید. تنها کافی است با انواع لباس عروس و بازتابی که در استایل افراد ایجاد می کنند آشنا شوید. در ادامه با معرفی لباس عروس های که شما را در جشن عروسی خوش اندام نشان می دهند همراه ما باشید.

معرفی لباس عروس افراد چاق

لباس عروس در انواع مختلفی طراحی و دوخته می شود. عروس خانم ها با در نظر گرفتن قد و مدل اندام خود باید مدلی مناسب را انتخاب کنند. چرا که مدل لباس عروس در زیبایی لباس عروس بسیار تاثیر گذار خواهد بود. اگر دوست دارید لباس عروس شما را لاغر تر جلوه دهد بهتر است از مدل های لباس عروس زیر تهیه کنید.

 ترومپیت:

لباس عروس ترومپیت دوخت متفاوتی نسبت به دیگر لباس عروس ها دارد. طراحی و دوخت آن به صورتی است که لباس عروس از بالا تنه تا قسمت باسن تنگ دوخته می شود. سپس از قسمت باسن به سمت پایین لباس عروس به سمت پهنی و گشادی می رود. دلیل نام گذاری ترومپیت برای این لباس عروس نحوه طراحی دامن آن به شکل ناقوس ساز ترومپیت است. اگر اندام شما شباهت به ساعت شنی دارد بهترین طرح لباس برای شما  ترومپیت نیز می باشد. دوخت لباس عروس ترومپیت با استفاده از پارچه های گیپور انجام می شود. اگر به دنبال سبکی امروزی هستید می توانید به ترومپیت دانتل نیز اضافه کنید. لباس عروس ترومپیت در دو حالت آستین دار، بدون آستین  و دکلته دوخته می شود. برای تزئین لباس عروس از سنگ و نگین های تزئینی استفاده می شود. با در نظر گرفتن سبک برگزاری جشن عروسی و سلیقه خودتان می توانید نوع لباس عروس ترومپیت را انتخاب و تهیه کنید.

دامن منحنی:

لباس عروس های که دامنی منحنی شکل دارند به لاغر تر نشان دادن خانم ها کمک بسیاری می کنند. دامن های منحنی شکل خطوط بدن شما را دنبال کرده و شما را قد بلند تر نشان می دهند.

 (A-line):

این مدل لباس عروس از قسمت بالا تنه حالت چسبانی دارد. سپس از ناحیه کمر به پایین به سمت گشادی می رود و حالت فون مانندی پیدا می کند. لباس عروس  aline مناسب افراد با اندام های گلابی، مثلثی و دختر خانم هایی با پاهای پر بسیار مناسب است. با پوشیدن این مدل لباس اندازه میزان عرض شانه و سایز دور باسن به تعادل می رسد.

 یقه دلبری:

لباس یقه دلبری عروس یکی از زیبا ترین لباس های عروس امروزی است. اگر به دنبال لباسی برای جلوه بهتر چاقی اندام هستید یقه دلبری گزینه مناسبی است.  البته باید توجه داشته باشید که لباس یقه دلبری نیاز به جواهرات دارد چرا که در صورت خالی ماندن قسمت گردن نمای جالبی ایجاد نمی شود. لباس های یقه دلبری معمولا پفی هستند. دامن های لباس عروسی که حالت پفی دارند باعث می شوند بسیار خوش اندام تر و لاغر تر بنظر برسید.

خرید لباس عروس یقه دلبری

 یقه خشتی:

لباس عروسی که یقه خشتی داشته باشد به شما کمک می کند تا روی قسمت گردن و ترقوه ها را بپوشانید. معمولا افراد چاق در پرو لباس عروس با بزرگی سینه ها و بالاتنه با مشکلاتی رو به رو خواهند شد که در صورت لباس یقه خشتی و جواهرات ظریف این مشکل بر طرف خواهد شد.

 

خرید لباس عروس یقه خشتی

نکات مهم در انتخاب لباس عروس افراد چاق

  • انتخاب لباس عروس دارای آستین کوتاه یا حلقه ای بسیار مناسب برای بازو های چاق است.
  • افراد چاق سرشانه و بازو های چاقی دارند که به همین دلیل نباید لباس های دکلته را سفارش دهند.
  • اگر پایین تنه بدن شما بزرگ تر از بالا تنه است باید از لباس هایی که از زیر سینه گشاد می شوند استفاده کنید.
  • اگر توپر هستید و قصد دارید برجستگی های بدنتان در لباس عروس مشخص باشد بهترین گزینه برای شما خرید لباس عروس در مدل ماهی است

پیام بگذارید

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.