تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

جدیدترین مدل حلقه نامزدی در سال 1403

نشان نامزدی در مراسم بله برون به عنوان هدیه و نشان تعهد به عروس خانم تقدیم می شود. انتخاب کردن حلقه عروس امری دشوار و نیازمند زمان است که خانواده داماد برای خرید آن وقت گذاشته و آن را تهیه می کنند. حلقه نامزدی و عقد نشان دهنده عشق ابدی بین عروس خانم و آقا داماد است. اگر قصد خرید جدیدترین مدل حلقه نامزدی را دارید در ادامه این مطلب با معرفی جدیدترین مدل حلقه نامزدی در سال 1402 ما همراه باشید.

 مختصری درباره نامزدی

نامزدی در بله برون برای اعلام کردن ازدواج دو نفر صورت می گیرد. مدت زمانی که از بله برون تا جشن عقد شما برای برنامه ریزی های عقد و شناخت بیشتر در نظر می گیرد دوران نامزدی عروس و داماد به حساب می آید. دوران نامزدی یکی از شیرین ترین لحظات ازدواج دو نفر است.

 

معرفی جدیدترین مدل های حلقه نامزدی در سال 1403

حلقه  الماس  گلابی شکل

حلقه های نشان گلابی شکل دارای یک سنگ قیمتی و درشت هستند که به زیبایی انگشتر بسیار کمک کرده است. در سال 2023  انگشتر های گلابی شکل یکی از بهترین جواهرات برای مراسم نامزدی هستند.  نگین انگشتر های گلابی شکل تراش خورده اند و منحنی های زیبایی در سنگ بوجود آمده که آن ها را درخشان تر کرده است. نگین تراش خورده انگشتر های گلابی یادآور شکل اشک هستند. انگشتر های گلابی شکل در دو حالت نگین به سمت بالا و پایین نیز وجود دارند. بنابراین به صورت سلیقه ای می توانید یکی از این نمونه ها را برای عروس خانم خود انتخاب کنید.

 

حلقه های الماس  گلابی شکل

 

حلقه نامزدی ساده (مینیمال)

 نامزدی ساده ظرافت خاصی دارند که به دلیل سبک کلاسیک و سادگی همیشه در بازار ماندگار هستند. حلقه های ساده در مرکز انگشتر یک نگین ساده و زیبا دارند که هیچ وقت طرح انگشتر را قدیمی نخواهد کرد. بنابراین یکی از محبوب ترین سبک های حلقه نامزدی حلقه های ساده هستند. جالب است بدانید که سادگی حلقه و قرار گرفتن الماس در وسط انگشتر باعث می شود که نگین حلقه بسیار باشکوه باشد و به چشم افراد بیاید.

 

حلقه نامزدی مدرن

 حلقه نامزدی و پشت حلقه ست

حلقه و پشت حلقه ست یکی از حلقه های مدرن مناسب برای جشن های نامزدی است. به این نوع  حلقه حلقه ست نامزدی هم گفته می شود. سنگ یا الماس حلقه ست نیز سنگی درشت و منحصر به فرد است که بسیار به چشم می آید. اگر عروس خانم شما خواستار تنوع است با انتخاب حلقه ست می توانید انگشتری بسیار شیک برای عروس خانم مدرن خود تهیه کنید.

 

حلقه و پشت حلقه ست

حلقه نامزدی رز گلد

همانطور که قابلیت تغییر رنگ طلای زرد به سفید وجود دارد باید بدانید که ساخت حلقه های نامزدی رز گلد نیز امکان پذیر است. رز گلد رنگی صورتی است که بسیار مورد محبوبیت افراد قرار می گیرد. در سال 1403 رنگ رز گلد برای حلقه مد شده و سبکی قدیمی و کلاسیک دارد. آلیاژ حلقه رز گلد از طلا و مس در نظر گرفته شده است.

 

حلقه نامزدی گلدن رز

حلقه بولگاری

اولین بار در سال 2000 از حلقه بولگاری رونمایی شد. بولگاری یکی از ماندگار ترین جواهر ها از سال 2000 در بازار است. طراحی المان های حلقه بولگاری از موتیف و لوگوی رومی گرفته شده است. ترکیب رنگی حلقه بولگاری بسیار چشم نواز است. هر سال شاهد حلقه بولگاری در لیست حلقه های محبوب خواهیم بود.

 

بررسی تفاوت حلقه نامزدی با انگشتر

حلقه با انگشتر از نظر ظاهری تفاوت دارد. انگشتر ها ظرافت حلقه را ندارند و بسیار پر نگین هستند. بنابراین برای حلقه نشان و حلقه عقد نباید از انگشتر ها استفاده کنید. همچنین باید بدانید که در مراسم های مهم عروس و داماد ها استفاده از طلای زرد رایج تر است. البته امروزه از طلای سفید هم استقبال بسیاری شده است که مزایایی هم برای شما به همراه دارد. یکی از مزایای خرید حلقه با طلا سفید این است که اگر دچار خط و خش شود به راحتی تعمیر می شود و تفاوتی با روز اول آن ندارد.

تفاوت حلقه نامزدی با انگشتر

نکات مهم در خرید حلقه نامزدی

خرید حلقه نامزدی بسیار مهم است چرا که تا آخر عمر در انگشت شما قرار خواهد گرفت. بنابراین بسیار مهم است که در خرید نماد ازدواج دقت کنید. قبل از هر چیز باید متوجه تفاوت های حلقه و انگشتر باشید که در بخش بالایی مقاله در این مورد به طور کامل صحبت کرده ایم. سپس باید بدانید که چه نوع جنس هایی برای خریدحلقه موجود است. سپس نسبت به میزان بودجه و سلیقه یک جنس حلقه را انتخاب کنید. اما طلای زرد و سفید برای حلقه نامزدی رایج تر است.

جنس پلاتین یا پلاتینیوم برای نامزدی

امروزه حلقه هایی با جنس پلاتین طرفدار پیدا کرده اند. بیشتر دختر های جوان حلقه های پلاتین را به طلای زرد و سفید ترجیح می دهند. پلاتین یک نوع فلز سفید رنگ است که مقاومت بالایی در برابر خط و خش دارد. البته باید بدانید که فلز پلاتین نایاب تر از طلاست و قیمت آن بیشتر خواهد بود.

نکته: حلقه با جنس پلاتین بیشتر مناسب آقایان است. چرا که طلا برای بدن آقایان خیلی مفید نیست به همین دلیل جایگزین طلا برای آن ها از جنس پلاتین حلقه را خریداری می کنند.

حلقه پلاتین

پیام بگذارید

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.