تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

برگزاری مراسم در امارت هانا

  • خانه
  • برگزاری مراسم در امارت هانا

باغ تالار هانا در منطقه سر سبز گرمدره

لوکیشن باغ تالار هانا در منطقه سرسبز گرمدره واقع شده است. یکی از ویژگی های انتخاب باغ تالار هانا وجود دو فضای اختصاصی به ابعاد 800 و 600 متر نیز می باشد. همچنین سالنی برای پذیرایی  با ظرفیت 600 نفر دارد. از فضای اختصاصی باغ تالار هانا می توان برای برگزاری جشن عقد نیز استفاده کرد. اگر علاقه مند به چیدمان سفره عقد هستید  می توانید این مورد را بر عهده گرفته و هر طور که دوست دارید  سفره عقد خود را آماده کنید. در ادامه بیشتر درباره ویژگی های انتخاب باغ تالار هانا با شما صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

 

معماری منحصر به فرد تالار هانا

اگر به دنبال باغ تالاری هستید که ظاهری شیک و بی نظیر برای ورود مهمان های شما داشته باشد باید بگوییم که باغ تالار هانا یکی از شیک ترین باغ تالار های تهران است که می توانید از خدمات آن استفاده کنید. همچنین معماری باغ تالار هانا بسیار چشمگیر است. ورودی باغ تالار به گونه ای است که  دریاچه و سفره عقد روی آن قرار گرفته اند.

سیستم های صوتی و نورپردازی

باغ تالار هانا برای نصب سیستم های صوتی از تکنولوژی روز دنیا استفاده کرده و همه سالن ها و محوطه دارای سیستم صوتی هستند. اگر به دنبال تیم حرفه ای عکاسی و فیلمبرداری برای ثبت لحظات جشن عروسی خود هستید پیشنهاد ما به شما تماس با تشریفات عروسی منزا نیز می باشد. 

معرفی خدمات باغ تالار هانا

اگر جشن عروسی شما نزدیک است و به دنبال باغ تالار در لوکیشنی عالی و با فضا های اختصاصی هستید بهترین گزینه برای شما انتخاب باغ تالار هانا است. از خدمات باغ تالار هانا می توان به وجود دو فضای اختصاصی برای پذیرایی از مهمان های ویژه جشن اشاره کرد. همچنین باغ تالار هانا برای برگزاری جشن عروسی شما از روش های مدرن و لوکس استفاده می کند. یکی دیگر از خدمات تالار هانا که بسیار مورد استقبال قرار گرفته چیدمان سفره عقد به روش های اصیل ایرانی است. 

پارکینگ اختصاصی: باغ عروسی هانا برای تامین رفاه مهمان های شما پارکینگ اختصاصی با ظرفیت پارک 400 خود را در نظر گرفته است.

قیمت برگزاری مراسم عروسی در امارت هانا

یکی از فاکتور های مهم در انتخاب باغ تالار توسط عروس و داماد ها قیمت پیشنهادی مدیر تالار برای برگزاری جشن عروسی نیز می باشد.  باید بدانید که عوامل بسیاری در قیمت نهایی رزرو یک تالار تاثیر گذار خواهند بود. بنابراین اگر به دنبال بهترین خدمات و لوکس ترین فضا برای برگزاری جشن خود هستید نباید انتظار قیمت پایینی را داشته باشید. چرا که هر چقدر میزان کیفیت برگزاری جشن عروسی بالا تر باشد قیمت بالا تر خواهد رفت. امارت هانا نیز دارای فضاهای اختصاصی، پذیرایی به سبک مدرن، پارکینگ اختصاصی، سفره عقد اصیل ایرانی، سیستم نور پردازی و صدای حرفه ای است. بنابراین رزرو آن قیمت بالایی دارد و برای عروس و داماد ارزان تمام نخواهد شد.

سرویس های ویژه باغ هانا

  • اجرای مراسم عقد در فضای باز بر روی دریاچه
  • استفاده از ظروف شیک برای پذیرایی
  • چیدمان مبله در باغ عروسی هانا
  • آلاچیق سفره عقد بر روی دریاچه
  • آشپزخانه صنعتی

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.