تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

ایده سالگرد ازدواج ساده در خانه یا کافه

ایده سالگرد ازدواج ساده در خانه یا کافه

سالگرد ازدواج یکی از مهم ترین روز های زندگی زوج ها به حساب می آید. زن و شوهر ها دوست دارند در تاریخ سالگرد ازدواج جشنی با شکوه و به یادماندنی برگزار کنند. گاهی هم ممکن است جشن سالگرد ازدواج را دو نفره در خانه یا کافه برقرار کنند. اگر تاریخ سالگرد ازدواج شما نزدیک است و به دنبال ایده های جذاب هستید در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

مختصری درباره سالگرد ازدواج

ممکن است برای شما سوال باشد که چه زمانی تاریخ درست برگزاری جشن سالگرد ازدواج زوجین خواهد بود؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که طرز فکر افراد با یکدیگر تفاوت دارد. ممکن است برخی از افراد تاریخ عقد را جشن بگیرند چون در این روز اسم آن ها در شناسنامه یکدیگر قرار گرفته است. در صورتی که بعضی از افراد تفکر این سبکی ندارد و روز جشن عروسی خود را به عنوان تاریخ سالگرد ازدواج می دانند. در هر صورت همه عروس و داماد ها طبق تصوراتی که دارند تاریخ سالگرد ازدواج خود را از یاد نمی برند و سعی می کنند آن روز را جشن بگیرند. یکی از مهم ترین جشن های سالگرد ازدواج اولین سال آن می باشد که در ادامه قصد داریم ایده های جذابی را برای برگزاری اولین جشن سالگرد ازدواج معرفی کنیم.

 

سالگرد ازدواج

 

اولین جشن سالگرد ازدواج

اولین جشن سالگرد ازدواج بسیار مهم و تجربه ای جذاب است. خانم و آقا یکسال در کنار یکدیگر زیر یک سقف زندگی کرده و سختی های  زیادی را پشت سر گذاشته اند. پس از گذشت این یکسال و مقاومت در برابر اختلافاتی که اصولا برای همه در این یکسال پیش می آید برگزاری جشن اولین سالگرد ازدواج می تواند ایده ای جذاب و جالب باشد. با برگزاری جشن همه اتفاقات شیرین روز عروسی را مرور کرده و یادآور میزان علاقه خود به یک دیگر خواهید بود. یکی از ایده های جالب در روز برگزاری جشن تکرار کارهایی است که در روز عروسی انجام داده اید. حتی می توانید به مکان برگزاری جشن عروسی بروید و خاطرات خود را مرور کنید.

راه کار های مناسب برای فراموش نکردن تاریخ ازدواج

از آنجایی که برگزاری اولین جشن بسیار اهمیت دارد و فراموش کردن تاریخ های مهم توسط مردان بسیار دیده شده است برای جلوگیری از این مسئله و پیش آمدن دلخوری و ناراحتی می توانید از یک هفته قبل تاریخ سالگرد ازدواج خود را به همسر خود اطلاع دهید.

  • نوشتن تاریخ بر روی تقویم همسر یا تقویم دیواری
  • تهیه کردن یک روز شمار برای کسب اطلاع از روز های باقی مانده تا سالگرد

 

ایده سالگرد ازدواج ساده در خانه یا کافه

معرفی ایده های جذاب برای برگزاری سالگرد ازدواج

گرفتن جشن در چنین روزی به معنی وقت گذراندن زوجین در کنار یکدیگر بدون مشغله فکری است. برنامه ریزی برای یک روز بدون مشغله و رها از همه سختی های زندگی در کنار همسر بسیار دلنشین خواهد بود. زن و شوهر می توانند وقت خود را برای این روز مهم خالی کرده و به سراغ اجرای ایده های جالب برای احساس آرامش و یادآوری عشقی که بین آن ها وجود دارد بروند. برنامه ریزی خود را می توانید از روز های قبل برای یک روز کامل انجام دهید. از همان ابتدای صبح که بیدار می شوید تجربه یک روز پر از شادی و آرامش هم برای شما آغاز شود.

ایده آشپزی دو نفره

یکی از ایده های جالب که شما را بسیار سرگرم خواهد کرد آشپزی دونفره است می توانید در کنار یکدیگر فکری به حال ناهار کنید و مشغول شوید. ایده آشپزی دونفره مناسب افرادی است که قصد دارند این روز مهم را در خانه در کنار یکدیگر باشند. ایده انتخاب غذا کاملا سلیقه ای است اما می توانید اولین غذایی که با یکدیگر امتحان کرده اید را بپزید.

سالگرد ازدواج

جستجوی گنج

یکی از کار های مهم در این روز هدیه دادن است. اگر کل روز را قرار است که در خانه باشید می توانید ایده ای جذاب برای کادو دادن انتخاب کنید. یکی از ایده های جالب و سرگرم کننده برای هدیه دادن استفاده از روش جستجوی گنج است. شما همسر خود را به روش های مختلف برای پیدا کردن کادو راهنمایی می کنید و آن تلاش می کند که آن را پیدا کند.

دعوت کردن دوستان و خانواده

اگر دوست ندارید این جشن دو نفره برگزار شود لازم است که تعدادی مهمان دعوت کنید. مهمانان شما می توانند دوستان یا اعضا خانواده شما باشند.

تماشای فیلم مورد علاقه

مدت زمان کوتاهی را می توانید به خرید خوراکی های دلخواه برای تماشای فیلم مورد علاقه تان اختصاص دهید. سپس به خانه برگردید و در فضایی آرام به تماشای فیلم مورد علاقه خود بپردازید. تجربه تماشا فیلم نیز می تواند ایده جالب و سرگرم کننده ای برای شما باشد.

برگزاری سالگرد ازدواج در کافه

اگر دوست ندارید که این روز مهم را در خانه باشید می توانید نسبت به سلیقه خود یک فضا را انتخاب کرده و به سراغ تجربه یک روز فوق العاده بروید. کافه نیز انتخاب خوبی برای برگزاری جشن ازدواج نیز می تواند باشد. اما این مسئله کاملا سلیقه ای است. تجربه تست یک غذای جدید و خوشمزه در یک رستوران فوق العاده نیز می تواند بسیار دل انگیز باشد.

مرور خاطرات شیرین در طبیعت

اگر ایده های خانه، کافه، رستوران و … برای شما جذاب نیست پیشنهاد می کنیم که به دل طبیعت بروید و پر از انرژی برگردید. می توانید به تنهایی یا همراه یک تور به سراغ طبیعت بروید و لحظات خوش خود را در لوکیشنی زیبا با عکاسی برای همیشه ثبت کنید.

 

سالگرد ازدواج

مسافرت کوتاه

اگر از اولین سالگرد ازدواج شما مدت زمان زیادی می گذرد و اکنون صاحب فرزند هستید بهترین پیشنهاد برای شما انتخاب یک شهر برای تجربه یک سفر کوتاه است. سفر به بیرون از شهری که در آن زندگی می کنید می تواند حال و هوای شما را به خوبی عوض کند.

بازی های خلاقانه در سفر: برای سرگرم کردن کودکان می توانید از ایده های خلاقانه بازی های سرگرم کننده استفاده کنید. سعی کنید بازی هایی را انتخاب کنید که هم برای شما و هم برای کودکانتان سرگرم کننده باشد. در غیر اینصورت ممکن است فرزندان شما از ادامه پیدا کردن بازی خسته شوند.

استفاده از ایده های تشریفات منزا برای برگزاری سالگرد ازدواج

اگر قصد دارید جشن شما با شکوه و تشریفاتی باشد باید از تشریفات عروسی منزا در این زمینه کمک بگیرید. تنها کافی است با تیم تشریفات عروسی منزا تماس بگیرید تا شما را در این زمینه به خوبی راهنمایی کنند. تشریفات عروسی منزا درباره علایق و ایده های شما اطلاعات کسب می کند. سپس شما بدون اینکه دغدغه مسئله ای را داشته باشید می توانید از جشن خود لذت ببرید.

پیام بگذارید

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.