تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

آشنایی با ایده های جالب برای ورود عروس و داماد

  • خانه
  • وبلاگ
  • آشنایی با ایده های جالب برای ورود عروس و داماد
لحظه ورود عروس و داماد

ورود عروس و داماد به جشن عروسی همیشه با ایده های جذاب همراه بوده است. یکی از بیاد ماندنی ترین لحظات در مراسم عروسی لحظه ورود عروس و داماد است. اگر عروسی شما نزدیک است و هنوز ایده جذابی برای ورود عروس و داماد پیدا نکرده اید در ادامه این مقاله با بررسی ایده های جذاب برای این مهم همراه ما باشید.

چرا لحظه ورود عروس و داماد اهمیت دارد؟

اولین صحنه در شروع جشن عروسی لحظه ورود عروس و داماد است. لحظه ورود عروس و داماد نسبت به سایر افراد باید به یاد ماندنی و متفاوت باشد. برای ورود عروس و داماد می توان از ساقدوش ها یا پدر و مادر عروس و داماد درخواست همراهی کرد. همراهی پدر مادر عروس و داماد از ابتدای ورود بر سر فرش سفید که در مقابل آن ها قرار دارد آغاز خواهد شد. در این میان عکاسی و فیلمبرداری توسط تیم حرفه ای از  ورود عروس و داماد انجام خواهد شد. سپس عروس و داماد باید درجایگاه مخصوص به خود قرار بگیرند.

 

لحظه ورود عروس و داماد

معرفی ایده های جذاب مخصوص ورود عروس و داماد

یکی از ایده های جالبی که امروزه برای ورود عروس و داماد استفاده می شود ورود عروس و داماد همراه با رقص است. اگر مهمان ها نیز عروس و داماد را همراه با رقص به مجلس عروسی همراهی کنند جلوه ای تازه از لحظه ورود عروس و داماد ایجاد خواهد شد. رقص مهمانان به سمت ابتدای تالار و محلی است که عروس و داماد قرار است از آن نقطه وارد جشن عروسی شوند.

ایده آتش بازی در لحظه ورود عروس و داماد

یکی از روش های مهیج برای ورود عروس و داماد استفاده از آتش بازی و مشعل می باشد.  آتش بازی روشی بسیارر جذاب و ایده ای مناسب عکاسی و فیلم برداری است. برای اجرای این ایده یک فرش قرمز پهن می شود. سپس در اطراف فرش قرمز مهمانان می ایستند. در اطراف و روبه رو مسیر عروس و داماد مواد آتش زا، فشفه ها و مشعل های زیبا قرار می گیرند. یک نفر مسئول آتش بازی است و به محض ورود عروس و داماد شروع به روشن کردن آتش و فشفشه ها می کند. جلوه خاص این آتش بازی صحنه بسیار زیبایی را در فیلم لحظه ورود عروس و داماد ایجاد خواهد کرد.

 

لحظه ورود عروس و داماد

 

ایده باران گل در لحظه ورود عروس و داماد

یکی از ایده های مهیج برای ورود عروس و داماد استفاه از باران گل است.  در این روش نیازی به استفاده از فرش قرمز نیست. بنابراین به جای فرش قرمز در ابتدای ورودی تالار گل های رنگی زیبا را بر روی زمین می ریزند عروس داماد نیز در لحظه ورود از روی گل های رنگی رد می شوند. هر زمان که عروس و داماد وارد تالار شوند با استفاده از ابزار های مخصوص باران گل به راه خواهد افتاد. عروس و داماد در باران گل محو خواهند شد و این لحظه بسیار زیبا خواهد بود. اگر به دنبال ساخت لحظه ای ناب در ورود به مراسم عروسی را دارید بهترین روش استفاده از باران گل در لحظه ورود شما است.

 

لحظه ورود عروس و داماد

ایده دف و موسیقی زنده

 اجرای موسیقی زنده و دف نوازی یکی دیگر از روش های لحظه ورود های خاص است. شما می توانید برای لحظه ورود خاص خود از یک گروه موسیقی حرفه ای استفاده کنید. صدای دف نوازی جلوه ای ماندگار به لحظه ورود شما می بخشد. به طور کل موسیقی هیجان را در افراد افزایش می دهد و مورد استقبال قرار می گیرد.

دالانی از فشفه های روشن

 اقوام درجه یک شما می توانند در اطراف فرش قرمز قرار بگیرند و دالانی را برای ورود و عبور شما ایجاد کنند. در این حالت اگر فشفه های روشن در درست خود بگیرند لحظه ای بسیار جذاب را برای زوجین فراهم خواهند کرد.

 

کالاسکه یا ماشین های نوستالژیک

یکی از ایده های ورود به جشن عروسی استفاده از کالاسکه یا ماشین های نوستالژیک است. در استفاده از این روش عروس و داماد با استفاده از یکی از روش های گفته شده وارد باغ تالار خواهند شد. وسایل نوستالژیک جلوه خاصی در لحظه ورود به مراسم عروسی خواهند داشت. چرا که بازتابی از زمان های گذشته و احساسات شیرین هستند. مهمانان شما با مشاهده وسایل منحصر به فرد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت.

 

لحظه ورود عروس و داماد

ریسه های رنگی نور

طراحی دالان ریسه های تزئینی نور ایده مناسب و جدیدی برای ورود عروس و داماد است. رنگ ریسه های نور را می توانید مناسب با سلیقه خود و نوع دیزاینی که برای مکان برگزاری جشن عروسی خود در نظر گرفته اید انتخاب کنید.

شمع آرایی مسیر ورود عروس و داماد

یکی دیگر از ایده های جالب و جدید استفاده از شمع آرایی در مسیری است که عروس و داماد قرار است از آن عبور کنند. با طراحی مسیری رمانتیک فضا را بسیار رویایی خواهید کرد. همچنین هزینه شمع آرایی نیز بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

پیام بگذارید

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.