تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

سوالات عروس و داماد از دفاتر تشریفات مجالس

 • خانه
 • وبلاگ
 • سوالات عروس و داماد از دفاتر تشریفات مجالس
سوالات عروس و داماد از دفاتر تشریفات مجالس

بر خلاف زمان قدیم که مراسم عروسی در خانه ها برگزار می شد امروزه با وجود فضاهای مناسب و متنوع تیم های حرفه ای تشریفاتی دیگر نیازی نیست برای برگزاری جشن های مهم مانند عروسی خود را به زحمت بیاندازید. تنها کافی است به سراغ یک تیم تشریفاتی معتبر بروید و از خدمات آن ها برای برگزاری یک جشن با شکوه استفاده کنید. بنابراین اگر قصد برگزاری جشن عروسی در باغ تالار را دارید بهتر است قبل از شروع همکاری با تیم های تشریفاتی درباره برنامه ریزی های جشن و انتظارات خود با آن ها صحبت کنید.شاید هم اکنون که این مطلب را مطالعه می کنید اطلاعاتی درباره بهترین سوال هایی که باید قبل از برگزاری جشن عروسی بپرسید نداشته باشید بنابراین در ادامه در این باره بیشتر صحبت خواهیم کرد.

بهترین سوالات عروس و داماد از برنامه ریز عروسی

بیان خواسته ها و انتظارات عروس و داماد قبل از شروع همکاری با تیم تشریفاتی باعث ایجاد آسودگی خاطر و انجام امور به نحو احسنت خواهد شد. مهم ترین دغدغه برای عروس و داماد ها انتخاب مکان برگزاری جشن نیز می باشد. بنابراین اولین مسئله ای که باید با برنامه ریزتان در مورد آن به نتیجه برسید تصمیم گیری درباره مکان برگزاری جشن عروسی نیز می باشد. کی و کجا برگزار کردن عروسی به عهده تیم تشریفات نیز می باشد و برای کمک به بهتر انتخاب کردن مکان برگزاری جشن، تشریفات مجالس انواع لوکیشن های مناسب با ایده های شما را معرفی خواهد کرد.

معرفی مکان های برگزاری جشن عروسی با منزا

تشریفات عروسی منزا تا کنون جشن های عروسی بسیاری را در معروف ترین باغ تالار های تهران برگزار کرده است. عروس و داماد ها نسبت به شرایط آب و هوایی و تعداد مهمان هایی که قصد دارند به جشن خود دعوت کنند می توانند یکی از مکان های مناسب پیشنهادی توسط تیم تشریفاتی را انتخاب کنند. تیم تشریفات عروسی منزا سه پیشنهاد کلی (برگزاری جشن در فضای باز، برگزاری جشن در لوکیشن خاص، برگزاری مراسم در عمارت و باغ تالار ) برای برگزاری جشن شما دارد.

 

سوالات عروس و داماد از دفاتر تشریفات مجالس

مکان های مناسب برگزاری جشن عروسی

برگزاری مراسم در عمارت زمرد تهران: 

اگر به دنبال برگزاری جشن عروسی خود در یک عمارت لوکس و با شکوه هستید بهترین گزینه برای شما برگزاری مراسم در عمارت زمرد تهران نیز می باشد. تیم حرفه ای و مهارت دیده تشریفات منزا عمارت زمرد را با استفاده از متد های روز دنیا و استفاده از مهارت های شمع آرایی، گل آرایی و .. نیز نسبت به سلیقه و درخواست شما دیزاین خواهد کرد.

برگزاری مراسم در عمارت باغ صدرا:

باغ تالار صدرا فضای بسیار مناسبی برای افرادی است که تعداد مهمان های بسیاری دارند و به دنبال ثبت لحظات به یادماندنی جشن عروسی در فضای باز و دلنشین را دارند. از دیگر ویژگی های باغ تالار صدرا نیز می توان به لوکیشن بسیار خوش آب و هوای آن اشاره کرد.

برگزاری مراسم در عمارت هانا:

از ویژگی های باغ تالار هانا می توان به وجود دو فضای اختصاصی در ابعاد ۶۰۰ و ۸۰۰ متر اشاره کرد. فضای اختصاصی باغ تالار هانا به شما این امکان را می دهد که ایده های خود را به راحتی عملی کنید. برای مثال اگر دوست دارید در جشن عروسی سفره عقد داشته باشید و تصاویر به یادماندنی از این لحظات به جای بگذارید می توانید باغ تالار هانا را به عنوان مکانی مناسب برای برگزاری جشن عروسی خود انتخاب کنید.

 

سوالات عروس و داماد از تیم تشریفاتی

 1. چه خدماتی در اختیار دارید؟
 2. هزینه‌ها و شرایط پرداخت چگونه است؟
 3. چه سیاست‌هایی برای لغو یا تغییر تاریخ رزرو دارید؟
 4. آیا امکان سفارش غذا و کیک مخصوص رویداد وجود دارد؟
 5. آیا تاریخ مورد نظرمان برای مراسم مجالس در دسترس است؟
 6. چه ساعاتی برای برگزاری مراسم مجالس در نظر گرفته می‌شود؟
 7. چه نوع تزئینات و دکوراسیون هایی برای محل مراسم پیشنهاد می‌شود؟
 8. آیا امکان انتخاب فضای مجزا برای مراسم عقد و مراسم پذیرایی وجود دارد؟
 9. آیا امکان استفاده از خدمات عکاسی و فیلمبرداری در داخل مجموعه وجود دارد؟
 10. آیا امکان استفاده از سالن برای مراسمات دیگری مانند مهمانی تولد یا جشن تولد وجود دارد؟

پیام بگذارید

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.