تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

شرایط اجاره روزانه روف گاردن در تهران

شرایط اجاره روف گاردن

امروزه رزرو روف گاردن برای برگزاری انواع جشن ها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. فضای باز روف گاردن یکی از دلایلی است که باعث می شود برگزاری جشن در این مکان بسیار دلنشین و مورد محبوبیت قرار گرفته است. اگر به زودی جشنی در راه دارید و به دنبال ایده ای جالب برای برگزاری آن هستید در ادامه این مطلب با بررسی شرایط اجاره روزانه روف گاردن در تهران همراه ما باشید.

مختصری درباره مفهوم روف گاردن

همانطور که می دانید پشت بام در بیشتر ساختمان ها بلااستفاده می ماند و خیلی استفاده خاصی از آن نخواهد شد. امروزه طراحان صنعت ساختمان ایده های جدیدی برای فضای بلااستفاده ساختمان (پشت بام) در نظر گرفته اند. با پیاده سازی طرح جدید برای پشت بام (روف گاردن) ساکنین ساختمان می توانند نهایت استفاده را از فضای مربوط به پشت بام داشته باشند. روف گاردن به افراد این امکان را می دهد که فضای سبزی را در هوای آزاد داشته باشند و بیشتر جشن و مهمونی ها را در این فضای دلنشین برگزار کنند. بیشتر سازه هایی که ارتفاع زیادی دارند از روف گاردن بهره مند خواهند شد. با توجه به متنوع بودن فضای بام سازه ها و سلایق مختلف روف گاردن ها در سبک های مختلفی طراحی و پیاده سازی خواهند شد. اجرای طرح های خاص و در نظر گرفتن امکانات رفاهی بیشتر کاملا وابسته به نظر مشتری و میزان بودجه ای است که برای روف گاردن ساختمان در نظر گرفته است. اگر ایده خاصی ندارید که طراح روف گاردن شما آن را در نظر بگیرد می توانید به تجربه آن ها اعتماد کرده و از پیشنهاد های طراح روف گاردن استفاده کنید.

 

شرایط اجاره روزانه روف گاردن در تهران

معرفی ویژگی های روف گاردن

به طور کلی ماهیت روف گاردن به گونه ای است که فضایی دلنشین و سودمندی را  برای ساکنین ساختمان ایجاد می کند. اما این به معنی نیست که شما هر نوع جشنی را می توانید در روف گاردن ساختمان برگزار کنید. بیشترین استفاده از روف گاردن مربوط به برگزاری جشن تولد و عقد است. چرا که فضای باز روف گاردن باعث ایجاد محدودیت در برگزاری جشن ها می شود. برای درک بهتر این مطلب به لیست زیر توجه کنید.

عوامل که در رزرو روف گاردن باید به آن ها توجه کنید:

  • تعداد مهمان ها
  • نوع فصل
  • نوع جشن

شرایط اجاره روف گاردن در تهران

امروزه بیشتر ساختمان های بلند روف گاردن دارند اما اگر ساختمان شما روف گاردن ندارد یا فضای آن مناسب با جشن و سلیقه شما نیست می توانید از روف گاردن های دیگر در تهران استفاده کنید. اما باید در نظر داشته باشید که رزرو روف گاردن در تهران شرایطی دارد که باید دو هفته قبل از تاریخ برگزاری جشن به آن ها توجه کرده و رزرو خود را انجام دهید. چرا که افراد بسیاری علاقه مند به رزرو روف گاردن هستند و امکان رزرو سریع برای تاریخ بسیار نزدیک وجود نخواهد داشت.

 

آشنایی با شرایط رزرو روف گاردن در تهران

روف گاردن هایی که بر روی ساختمان های مسکونی هستند مخصوص ساکنین ساختمان طراحی شده اند و برای استفاده از آن ها نیاز است که با مدیر ساختمان هماهنگی های لازم انجام شود. اگر قصد دارید که بهترین روف گاردن ها را در تهران رزرو کنید باید به سراغ روف گاردن های هتل، مراکز تجاری و .. بروید. اجاره روف گاردن در هتل یا مراکز تجاری نیز شرایط دشوار تری برای رزرو خواهد داشت. باید بدانید که لوکیشن روف گاردن و شرایطی که دارد بر روی قیمت نهایی تاثیر گذار خواهد بود.

متراژ روف گاردن و تعداد مهمان ها

متراژ روف گاردن یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در رزرو آن است. هر چقدر متراژ روف گاردن بیشتر باشد هزینه اجاره آن بیشتر خواهد بود. البته در هنگام انتخاب روف گاردن در کنار متراژ به نوع جشنی که قصد برگزاری آن را دارید هم توجه ویژه ای می شود. بنابراین اگر قصد برگزاری جشن تولد با تعداد مهمان های کمی را دارید بسیار مهم است که متراژ پایین تری را برای روف گاردن در نظر بگیرید. در نظر گرفتن متراژ مناسب با جشن و تعداد مهمان ها به شما کمک می کند که هزینه کمتری را بابت رزرو روف گاردن بپردازید. اما اگر جشن شما مختصر نیست و قصد برگزاری جشن عروسی در روف گاردن را دارید بدون شک به فضای بیشتری نیاز دارید و مجبور به پرداخت هزینه های بیشتری هستید.

 

آشنایی با امکانات روف گاردن در تهران

به طور کلی روف گاردن با امکانات رفاهی ساخته می شود. بنابراین امکانات رفاهی روف گاردن ها نیز می توانند تاثیر بسیاری بر روی قیمت اجاره آن ها داشته باشند. یکی از امکانات مهم در روف گاردن ها داشتن فضایی سر پوشیده برای مواقع ضروری است. در فصل زمستان امکان بارش برف، باران و .. نیز وجود دارد در چنین شرایطی بهتر است روف گاردن مجهز به فضایی سر پوشیده باشد چرا که در غیر اینصورت ادامه دار بودن جشن مشکل خواهد شد.

 نحوه پذیرایی در روف گاردن ها

یکی از دیگر عواملی که بر روی میزان اجاره روف گاردن تاثیر خواهد گذاشت نحوه پذیرایی در روف گاردن ها است. اگر تعداد مهمان های شما زیاد هستند و نمی توانید به تنهایی از آن ها پذیرایی کنید می توانید از خدمات روف گاردن استفاده کنید.

عوامل تاثیر گذار در  نرخ اجاره روف گاردن

همانطور که گفته شد عوامل بسیاری در افزایش نرخ روف گاردن تاثیر گذار خواهند بود. از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت اجاره روف گاردن می توان به طراحی و دیزاین بخش هایی از روف گاردن مانند: دیزاین اتاق عقد و تولد گل آرایی، شمع آرایی و بادکنک آرایی و استفاده از تم های مخصوص اشاره کرد. 

پیام بگذارید

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.