تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

مدل های ترند حلقه ازدواج

ازدواج یکی از اتفاقات شیرین زندگی خانم ها و آقایان است. خرید حلقه نامزدی نیز یکی از مهم ترین خرید های عروسی است که زمان زیادی را به خود اختصاص می دهد. اگر مراسم عقد شما هم نزدیک است و هنوز نمی دانید چه مدل حلقه ازدواجی به دست شما می آید بهتر است ادامه این مطلب را دنبال کنید. در ادامه به معرفی مدل های ترند حلقه نامزدی خواهیم پرداخت.

 

بررسی تفاوت حلقه نامزدی با ازدواج

حلقه نامزدی به عنوان یک نشان و هدیه برای عروس خانم بعد از خواستگاری در جشن بله برون در نظر گرفته می شود. اما حلقه ازدواج در جشن عقد برای عروس و داماد خریداری می شود. همانطور که می دانید برای نامزدی حلقه ای سبک و ارزان تر خریداری می شود. چرا که حلقه ازدواج را بسیار تجملاتی تر در نظر می گیرند.  از انواع مدل های حلقه ازدواج می توان به مدل های سه سنگ (تریلوژی)، نگین گلابی (اشکی)، بیضی شکل، سنگ رنگی، دو سنگ، بولگاری، نگین دار،مینیمال، سولیتر اشاره کرد.

سولیتر نماد اصیل حلقه نامزدی

سولیتر به معنی انگشتر تک نگین پر طرفدار است که خانم ها بسیار از آن استقبال می کنند. سولیتر نمادی از عشق و وفاداری است. یکی از دلایل محبوبیت حلقه سولیتر ظرافت آن است. ظاهر کلاسیک این انگشتر باعث شده که خانم ها از انتخاب آن بسیار لذت ببرند. برای تک نگین حلقه سولیتر از الماس استفاده می شود که درخشندگی خاصی را به ظاهر آن می بخشد. حلقه سولیتر در انواع برش الماس در بازار وجود دارد. برای انتخاب مدل برش الماس حلقه سولیتر بهتر است به مدل انگشت های خود توجه کنید. برای مثال اگر انگشت های کوتاهی دارید بهترین برش الماس برای شما بیضی شکل می باشد. در ادامه به معرفی انواع برش الماس انگشتر سولیتر خواهیم پرداخت.

انواع برش الماس انگشتر سولیتر: (بیضی، تراش کوسن، پرنسس)

 

حلقه نامزدی ساده

خانم ها برای انتخاب حلقه نامزدی بیشتر به سراغ حلقه های ساده می روند. اگر شما هم به دنبال یک حلقه نامزدی ساده و زیبا هستید بهترین گزینه برای شما انتخاب حلقه ای ساده به همراه یک نوار باریک از الماس می باشد.  جالب است بدانید که سادگی این مدل حلقه باعث می شود که بتوانید برای داماد هم از این سبک حلقه استفاده کنید.

رینگ ساده

یکی از زیباترین سبک های حلقه رینگ های ساده هستند. رینگ ساده نه تنها هیچ زمان از مد نمی افتد بلکه بسیار زیبا است. از مزایای خرید رینگ ساده حک کردن اسم یا تاریخ ازدواج بر روی آن است. به دلیل ترند بودن رینگ های ساده نسبت به حلقه های دیگر قیمت بیشتری دارند.

حلقه الماس

حلقه الماس بسیار زیبا و تجملاتی است و برای نامزدی و ازدواج کاربرد دارد. برای ساخت این مدل حلقه از الماس و جواهرات سایز بزرگ استفاده می شود. اگر عروس خانم شما از لاکچری بودن حلقه استقبال می کند باید بگوییم که بدون شک انتخاب حلقه الماس آن را شگفت زده خواهد کرد. جواهر این حلقه را می توان در هر شکل و ابعادی سفارش داد. البته باید بدانید که حلقه لاکچری قیمت پایینی نخواهد داشت. بنابراین برای خرید حلقه الماس نیاز است که هزینه بیشتری را در نظر بگیرید.

حلقه و پشت حلقه

خرید حلقه و پشت حلقه برای مراسم عقد یکی از ایده های جذاب و ترند امروزی است. ظاهر این حلقه تشکیل شده از یک حلقه لماس ساده به همراه یک پشت حلقه که بسیار شیک بنظر می رسد.

حلقه نامزدی با سنگ برلیان

اگر هزینه برای شما اهمیت ندارد و به دنبال بهترین ها برای عروس خانم خود هستید خرید حلقه نامزدی برلیان با برش های مارکیز ایده بسیار جالبی برای شما خواهد بود. ظرافت برش مارکیز زیبایی حلقه را دو چندان می کند.

حلقه نامزدی با سنگ برلیان

اگر هزینه برای شما اهمیت ندارد و به دنبال بهترین ها برای عروس خانم خود هستید خرید حلقه نامزدی برلیان با برش های مارکیز ایده بسیار جالبی برای شما خواهد بود. ظرافت برش مارکیز زیبایی حلقه را دو چندان می کند.

ی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

حلقه پرنسسی لاکچری

یک ایده فوق العاده خاص برای خرید حلقه ازدواج انتخاب مدل حلقه پرنسسی لاکچری نیز می باشد. انتخاب بیشتر سلبریتی های اروپایی این مدل حلقه بوده است. حلقه پرنسسی لاکچری ساده نیست و با نگین های ریز الماس و برلیان جلوه زیبایی پیدا کرده است.

جواهر به سبک رز گلد

رزگلد یک سبک جدید در صنعت جواهر سازی است که رنگ متفاوتی با طلا دارد .

چه جنسی مناسب برای خرید حلقه نامزدی است؟

از قدیم برای خرید حلقه نامزدی و ازدواج از طلا استفاده می کردند. اما امروزه طلای سفید و رزگلد نیز بسیار پر طرفدار هستند. اگر قصد دارید برای آقای داماد حلقه بخرید بهتر است به سراغ پلاتین بروید چرا که طلا برای آقایان بسیار مضر است. جالب است بدانید که قیمت خرید پلاتین بسیار بیشتر از طلا است. اگر بودجه کافی برای خرید طلا ندارید می توانید نقره را انتخاب کنید. چرا که نقره بسیار زیبا و ارزان تر از طلا  می باشد.

پیام بگذارید

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.