تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

چه مدل حلقه ازدواج به دست ما می آید؟

انتخاب حلقه ازدواج برای خانم ها کاری دشوار است چرا که در بازار حلقه های متنوع بسیاری وجود دارد. یکی از کارهایی که انتخاب حلقه را برای خانم ها ساده تر می  کند کسب اطلاعات درباره مدل های انگشتر هایی است که به دست آن ها می آید. اگر شما نیز در انتخاب حلقه سردرگم هستید در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

 انواع مدل انگشت های دست

همانطور که می دانید شکل  دست  و انگشت های هر شخص با شخص دیگری متفاوت است. اما به طور کلی  انگشت های دست افراد در یکی از دسته بندی زیر قرار خواهند گرفت.

  • بلند
  • کوتاه
  • کشیده
  • متوسط

ارتباط حلقه ازدواج و شکل ناخن ها

 

 به دستان خود نگاه کنید و ببینید انگشت ها شما جز کدام یک قرار می گیرد سپس ادامه مطلب را با دقت بیشتری دنبال کنید.

انتخاب حلقه ازدواج برای انگشتان کشیده و بلند

کسانی که انگشت ها کشیده و بلندی دارند دغدغه کمتری برای انتخاب حلقه ازدواج پیدا می کنند. چرا که همه مدل انگشتری به دست های کشیده و بلند می آید. اما اگر قصد دارید انگشتر در دست های شما فوق العاده بنظر برسد باید به نکات زیر توجه کنید.

نکات مهم در خرید انگشتر برای انگشت های کشیده:

اگر دست های کشیده ای دارید بهترین انتخاب برای شما الماس یا سنگ هایی است که برش پرنسی دارند. همچنین انگشترهای پهن نیز جلوه زیبایی را به دست های شما می بخشند. چرا که پهنی انگشتر با کشیده بودن دست های شما تضاد ایجاد می کند.

 

حلقه ازدواج مناسب انگشت های کشیده

حلقه ازدواج مناسب برای انگشت های کوتاه

 انتخاب حلقه برای انگشت های کوتاه کار دشواری است چون هر نوع حلقه ای به این مدل انگشت ها نمی آید. اولین نکته در انتخاب حلقه برای انگشت های کوتاه این است که انگشت ها کشیده تر نشان داده شوند. برای این منظور بهتر است سنگ هایی با تراش بیضی، گلابی و مارکیز را انتخاب کنید. یکی از دیگر انتخاب های جذاب برای افرادی که انگشت های کوتاه دارند سنگ های زمرد مستطیل شکل است. اگر به جواهرات ظریف علاقه دارید آن ها هم گزینه خوبی برای شما خواهند بود.

 انگشتر و حلقه ازدواج مناسب انگشتان پهن

اگر انگشتان پهنی دارید باید توجه داشته باشید که انگشتر پهن برای شما مناسب نخواهد بود. چرا که دست های شما را پهن تر نشان خواهد داد. طرح های کلاسیک برای انگشت های پهن بسیار مناسب هستند.

 

نکات مهمی که قبل از خرید حلقه ازدواج باید بدانید

قبل از خرید انگشتر باید به نکاتی مهم توجه کنید برای مثال در خرید حلقه ازدواج در نظر گرفتن طول انگشت، شکل حلقه و استایل آن بسیار مهم است. همانطور که گفته شد با در نظر گرفتن طول انگشت ها متوجه سبک های حلقه ای که به دست های شما می آیند خواهید شد. سپس می توانید با صرف زمانی کمتر بهترین انگشتر را خریداری کنید.

نکته: برای انتخابی بهتر لازم است که حتی به فرم ناخن های خود توجه کنید. در این صورت متوجه خواهید شد که چه نوع انگشتری به دست های شما می آید. چرا که ممکن است شما تنها برای مدت زمان کوتاهی ناخن های خود را بلند نگه دارید و در اکثر مواقع ناخن های دست شما بلند باشند. در این حالت اگر انگشتری را انتخاب کنید که با وجود ناخن ها به دست شما می آمده در صورت کوتاه کردن ناخن ها رضایت کمتری از انگشتر خود خواهید داشت.

پیام بگذارید

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.