تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

جشن عروسی در زمستان و نکاتی که باید مدنظر داشت

  • خانه
  • وبلاگ
  • جشن عروسی در زمستان و نکاتی که باید مدنظر داشت
جشن عروسی در زمستان

عروسی در زمستان در کنار تمام سرما و سختی ها می تواند ایده ای بسیار جذاب برای زوج های جوان باشد. در بیشتر مواقع طبق آداب و رسوم ایرانی ها جشن عروسی در اعیاد و مناسبت های خاص برگزار می شود. گاهی ممکن است این مناسبت ها همراه با فصل زمستان باشد.  اگر تاریخ عروسی شما هم در زمستان است در ادامه با معرفی نکات مربوط به برگزاری جشن عروسی همراه تشریفات عروسی منزا باشید.

ویژگی های برگزاری جشن عروسی در زمستان

نظر بیشتر خانواده های ایرانی برای برگزاری جشن عروسی بر روی 6 ماهه اول سال است. زمستان نیز به دلیل بارش برف یکی از تاریخ های مناسب و زیبا برای برگزاری جشن عروسی در 6 ماهه اول سال می باشد. سفیدی برف باعث می شود تا فضای مکان برگزاری عروسی شما بسیار زیباتر بنظر برسد.

نکات برگزاری جشن عروسی در زمستان

با توجه به این مسئله که در فصل زمستان هوا سرد است باید به نکاتی در برگزاری جشن عروسی توجه داشته باشید. یکی از آن نکات مهم در برگزاری جشن عروسی توجه به نوع پوشش عروس و داماد است. انتخاب لباس گرم برای آقا داماد و عروس خانم جز مواردی است که باید حتما به آن توجه شود تا عروس و داماد در حین برگزاری جشن عروسی احساس راحتی کنند و از سرما رنج نبرند.

لباس عروس مناسب در فصل زمستان: لباس عروس در فصل زمستان ظاهر پوشیده تری دارد. با خرید لباس عروس های پوشیده دارای آستین و یقه های ایستاده تا حدود بسیاری می توانید از سرمای محیط جلوگیری کنید. همچنین برای آقا داماد می توانید یک لباس گرم در نظر بگیرید. پیشنهاد تشریفات عروسی منزا برای احساس راحتی و گرما آقا داماد انتخاب کت های گرم زمستانی است.

 

جشن عروسی در زمستان

 

چک کردن وسایل گرمایشی مکان برگزاری عروسی

همانطور که تهیه لباس گرم برای راحتی عروس و داماد اهمیت دارد توجه به راحتی مهمانان در مکان برگزاری جشن عروسی هم از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین لازم است مکانی را برای برگزاری جشن خود انتخاب کنید که دارای سیستم گرمایشی کافی و مناسب باشد. یکی از نکاتی که قبل از شروع شدن جشن عروسی باید به آن توجه کنید چک کردن روشن بودن سیستم گرمایشی و گرم شدن محیط تالار قبل از حضور مهمانان است. البته باید بدانید که محیط تالار نباید خیلی هم گرم شود چرا که با حضور مهمان ها ممکن است گرما باعث کلافگی آن ها شود. وظیفه کنترل دما به عهده مدیر تالار و تیم حرفه ای آن می باشد. تشریفات عروسی منزا بهترین تالار و باغ تالار ها را به شما معرفی خواهد کرد که هیچ گونه نگرانی درباره دستگاه های گرمایشی و کنترل دما نداشته باشید. 

تهیه کفش اضافی برای عروس و داماد

همانطور که می دانید فصل زمستان همراه با بارش برف و باران است. بنابراین اگر جشن عروسی شما در فصل زمستان است تهیه کردن یک جفت کفش عروسی اضافی برای عروس و داماد بسیار مهم است. با خرید کفش اضافی و مناسب با فصل دیگر نگران مشکل کثیف شدن کفش های اصلی نخواهید بود. در نهایت کفش های اصلی را تنها در تالار و آتلیه استفاده خواهید کرد. 

 

پذیرایی گرم

با توجه به این مسئله که مهمانان در سرمای زمستان در جشن شما حضور پیدا می کنند بهترین گزینه برای پذیرایی از آن ها انتخاب خوراکی و نوشیدنی های گرم نیز می باشد. طبیعی است که نوشیدن یک قهوه گرم در زمستان لذت بیشتری نسبت به نوشیدنی های سرد دارد. تشریفات عروسی منزا منو های مختلفی را برای پذیرایی از مهمانان در فصل های سرد سال به شما ارائه خواهد داد که نسبت به سلیقه و بودجه خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. 

 توجه به هواشناسی

تصمیم بگیرید که دوست دارید جشن عروسی شما در یک روز سرد آفتابی یا همراه با بارش برف برگزار شود. برای انتخاب تاریخ مناسب عروسی لازم است که قبل از برگزاری جشن عروسی به تاریخ هواشناسی توجه کنید. در این صورت متوجه خواهید شد که تجربه یک روز سرد آفتابی را دارید یا خیر..

 

جشن عروسی در زمستان

نکات مهم درباره عکاسی عروسی در روز برفی

احساس راحتی عروس و داماد با میزان کیفیت عکس های عروسی رابطه مستقیمی دارد. عکاسی در زمستان به دلیل سردی هوا کمی دشوار است. بنابراین لازم است که عروس و داماد به نوع پوشش خود در این روز مهم دقت کنند. یکی از نکاتی که عروس و داماد باید به آن توجه کنند انتخاب لباس های تکمیلی و لباس زیر مناسب می باشد.

سایر نکات عکاسی در روز برفی:

  • در نظر گرفتن کند شدن رفت و آمد ها
  • توجه به کوتاه بودن روز و برنامه ریزی دقیق برای زمان
  • استفاده از دستکش برای عروس خانم و شال گردن برای آقا داماد
  • خرید یک چتر زیبا برای عکاسی و محافظت از لباس شما در برابر بارش باران
  • تهیه یک کرم مرطوب کننده برای جلوگیری از خشک شدن پوست دست و صورت
  • قرار دادن یک آویز برای مهمانان که همراه با تعداد زیادی از پالتو، کاپشن و.. به جشن شما خواهند آمد.

 

چرا تشریفات منزا؟

با انتخاب تشریفات عروسی منزا بهترین باغ تالارها به شما برای برگزاری جشن عروسی معرفی خواهد شد. اگر به دنبال یکی از معروف ترین باغ تالار های تهران هستید پیشنهاد تشریفات عروسی منزا بازدید از عمارت زمرد تهران می باشد. با انتخاب تشریفات عروسی منزا تمام دغدغه های شما را درباره برگزاری جشن عروسی در فصل زمستان مانند: سیستم گرمایشی، عکاسی، منوی پذیرایی گرم و .. برطرف خواهد شد. اگر بین انتخاب باغ تالار و تالار دو به شکم هستید پیشنهاد ما به شما بازدید از مطلب تفاوت باغ تالار و تالار است تا بتوانید تصمیم مناسبی با فصل برگزاری جشن خود بگیرید.

 

 

جشن عروسی در زمستان

مزایای برگزاری جشن عروسی در زمستان

در فصل های سرد تخفیفات بسیاری شامل حال عروس و داماد خواهد شد برای مثال  رزرو تالار، عکاس و لباس عروس نیز با تخفیف برای شما در نظر گرفته خواهد شد. یکی از مزایای برگزاری عروسی در فصل سال شدت نور مناسب است که باعث می شود کیفیت عکس و فیلم های شما بسیار بیشتر باشد. جالب است بدانید که در فصل زمستان گل های زیبایی وجود دارد که می توانید از آن ها برای گل آرایی مکان برگزاری عروسی و ماشین عروس استفاده کنید.

پیام بگذارید

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.