تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

لباس عروس دنباله دار مناسب چه کسانی است؟

 • خانه
 • وبلاگ
 • لباس عروس دنباله دار مناسب چه کسانی است؟
لباس عروس دنباله دار

یکی از دغدغه های عروس خانم ها برای انتخاب لباس جشن عروسی دنباله دار بودن یا نبودن آن است. اما بسیاری از افراد علاقه مند به خرید لباس عروس دنباله دار هستند. اما باید در نظر داشته باشید که لباس عروس دنباله دار باید برای عروس خانم مناسب باشد تا بسیار زیبا دیده شود. بنابراین در ادامه برای درک بهتر این مسئله که لباس عروس دنباله دار مناسب شما هست یا خیر بیشتر صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

 

لباس عروس دنباله دار

 

لباس عروس دنباله دار مناسب چه افرادی است؟

با توجه به این مسئله که بیشتر افراد آرزوی پوشیدن لباس عروس دنباله دار را دارند بسیار مهم است که لباس عروس دنباله دار مناسب اندام شما باشد. برای این منظور در این بخش قصد داریم بیشتر درباره ویژگی های افرادی  که لباس عروس دنباله دار مناسب آن ها است صحبت کنیم. در انتخاب لباس عروس توجه به ویژگی های ظاهری بسیار اهمیت دارد. به طور کلی لباس عروس دنباله دار مخصوص افرادی است که قد بلند و اندامی باریک دارند. بنابراین اگر جز آن دسته از خانم هایی هستید که قد کوتاهی دارند بهتر است به سراغ انتخاب لباس عروس دنباله دار نروید. بنابراین اگر مشخصات ظاهری شما خاص است می توانید از این مدل لباس عروس استفاده کرده و در جشن عروسی خود بدرخشید.

نکته: در کنار در نظر گرفتن ویژگی های ظاهری در انتخاب لباس عروس باید به میزان راحتی آن نیز دقت کنید تا دچار مشکل نشوید. چرا که در برگزاری جشن عروسی در کنار زیبایی لباس عروس میزان راحتی آن بسیار بیشتر اهمیت دارد. بنابراین اگر شما لباس عروسی را انتخاب کنید که به اندازه کافی احساس راحتی به شما ندهد با توجه به طولانی بودن زمان جشن عروسی ممکن است دچار احساس خستگی شوید و نتوانید از لحظات شیرین عروسی به اندازه کافی لذت ببرید.

 

مختصری درباره لباس عروس بدون دنباله

جالب است بدانید که طرفداران لباس عروس بدون دنباله نیز بسیار زیاد هستند. اما اگر بخواهیم لباس عروس دنباله دار را با نمونه بدون دنباله مقایسه کنیم متوجه خواهیم شد که لباس عروس با دنباله بسیار شکیل تر است. البته باید در نظر داشته باشید که خاص به نظر آمدن در جشن عروسی نیز همراه با سختی هایی نیز می باشد. بنابراین انتخاب لباس عروس دنباله دار نیز می تواند باعث شود در زمان سوار شدن و پیاده شدن از ماشین عروس نیز کمی با سختی رو به رو شوید.

معرفی نکات مهم در انتخاب لباس عروس

برای انتخاب و خرید لباس عروسی به دلیل طولانی بودن جشن عروسی بسیار باید توجه کرد. بنابراین در این بخش ما قصد داریم به معرفی نکات مهم و تاثیر گذار در خریدی بهتر برای لباس عروس صحبت کنیم.

نکات مهم در خرید لباس عروس:

 • در نظر گرفتن میزان بودجه برای خرید
 • انتخاب لباس با توجه به نوع اندام و چهره خانم
 • توجه به فصل و سپس انتخاب مکان برگزاری جشن عروسی
 • انتخاب تاج و دسته گلی مناسب و مرتبط با نوع لباس عروسی
 • در نظر گرفتن زمان کافی برای انتخاب و خرید یا اجاره لباس مناسب
 • پیدا کردن ایده های جالب و نزدیک به سلیقه شما از مجله های لباس عروس

اهمیت توجه به ویژگی های ظاهری در انتخاب لباس عروس

توجه به ویژگی های ظاهری در انتخاب هر نوع لباسی از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین برای انتخاب لباس عروس مناسب ابتدا باید با ویژگی های ظاهری و سبک لباس هایی که برای شما مناسب است آشنا باشید.

 • لباس عروس های باریک و تنگ:

باعث می شود که افراد بسیار کشیده تر و بلند تر به نظر برسند بنابراین اگر قد شما کوتاه است بهترین گزینه برای خرید، لباس عروس های باریک و تنگ نیز هستند. بنابراین اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که بسیار قد بلند هستند بهتر است از لباس های باریک و تنگ استفاده نکنید. چرا که بسیار کشیده تر دیده خواهید شد و ممکن است بعدا خودتان احساس رضایت نسبت به این مسئله نداشته باشید.

 • لباس های پف دار و پرنسسی:

اگر قد بلند هستید و قصد دارید که قد شما به صورت نرمال دیده شود بهتر است از لباس عروس های پف دار و مدل پرنسسی استفاده کنید. لباس های پف دار و پرنسسی باعث می شوند که قد شما کوتاه تر نشان داده شود. بنابراین برای افراد قد کوتاه انتخاب این سبک لباس خیلی مناسب نخواهد بود.

 

لباس عروس دنباله دار

 

 • لباس عروس های کمر گن دار:

برخی از افراد وزن بالایی دارند و جز اشخاص چاق به حساب می آیند. افراد چاق در انتخاب لباس عروس خود بیشتر از افراد لاغر باید دقت داشته باشند تا ظاهر لباس عروس در تن آن ها زیبا بنظر برسد.  اگر مدت زمانی کوتاه تا برگزاری جشن عروسی شما باقی مانده و نمی توانید وزن خود را کم کنید بهترین پیشنهاد برای شما انتخاب لباس عروس های گن دار و زیباتر دیده شدن در مراسم عروسی نیز می باشد. به طور کلی چند ماه قبل از برگزاری این جشن مهم لازم است به رژیم غذایی خود توجه داشته باشید تا دچار مشکلاتی مانند محدودیت در انتخاب لباس نشوید. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر درباره رژیم غذایی قبل از عروسی هستید پیشنهاد می کنیم به لینک این مطلب مراجعه کنید.

 • لباس عروس های آستین کوتاه:

یکی از دیگر گزینه های مناسب برای افراد چاق انتخاب لباس عروس با آستین کوتاه است. همچنین باید بدانید که بدترین انتخاب برای افراد چاق می تواند لباس عروس دکلته و آستین بلند باشد. انتخاب لباس عروس تنها یک بخش از اقداماتی است که برای برگزاری این جشن مهم انجام دهید و برای درست انجام دادن این مراحل نیاز است که اطلاعات لازم را بدست بیاورید. برای مثال باید بدانید که برای برگزاری جشن عروسی نیاز است که سبک مورد علاقه خود را پیدا کنید. باید بدانید که سبک برگزاری عروسی نیز می تواند تاثیر مستقیمی بر روی انتخاب لباس عروس، تاج و دسته گل آن داشته باشد. بنابراین اگر علاقه مند به آشنایی با انواع سبک های برگزاری جشن عروسی هستید ما به شما مطالعه مطلب آشنایی با 7 سبک جشن عروسی، از بوهو تا وینتیج را پیشنهاد می کنیم.

آشنایی با ایده های جالب برای ورود عروس و داماد

پیام بگذارید

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.