تشریفات مجالس مُنزا | تشریفات عروسی

تفاوت باغ تالار و تالار عروسی در چیست؟

یکی از مهم ترین کارهایی که عروس و داماد باید انجام دهند انتخاب مکان برگزاری جشن عروسی است. اگر جشن عروسی شما نزدیک است و به شما تالار و باغ تالارهایی را برای برگزاری جشن معرفی کرده اند اما نمی دانید کدام را باید انتخاب کنید در ادامه با بررسی تفاوت باغ تالار و تالار عروسی با شما صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

 

فضای باز عمارت زمرد تهران

بررسی تفاوت باغ تالار و تالار عروسی

بیشتر عروس و داماد ها در انتخاب مکان برگزاری عروسی با چالش روبرو می شوند. به همین دلیل ما قصد داریم در این بخش به بررسی تفاوت های باغ تالار و تالار عروسی بپردازیم. بدون شک عروس و داماد ها تمایل دارند تا جشن عروسی خود را بدون نقص و به بهترین شکل برگزار کنند. بنابراین می توان گفت انتخاب عروس و داماد ها مکانی است که بتواند انتظارات آن ها را برآورده کند. همانطور که از نام باغ تالار مشخص است اولین تفاوت ما بین تالار و باغ تالار فضای سرسبز و زیبای باغ تالار نیز می باشد. شاید از نظر وسعت باغ تالار و تالار یک متراژ داشته باشند. اما فضای باغ تالار بسیار زیبا تر و کاملا مناسب برای عکاسی و فیلمبرداری است. اگر ترجیح شما برای برگزاری جشن عروسی یک مکان سرسبز و دلنشین است بهترین انتخاب برای شما باغ تالار می باشد. با انتخاب باغ تالار می توانید از مهمان ها در فضای باغ نیز پذیرایی کنید. اما اگر بودجه شما برای برگزاری عروسی محدود است انتخاب تالار نیز می تواند گزینه بهتری باشد. چرا که هزینه رزرو تالار نسبت به باغ تالار بسیار ارزان تر خواهد بود. تالار نیز فضای گسترده ای دارد و سالن های مجزا با امکانات خاصی را برای پذیرایی از مهمانان شما در اختیارتان قرار خواهد داد. فضای بیرونی تالار می تواند مخصوص پارک کردن ماشین های مهمان ها باشد و برای گرفتن عکس بیشتر باید از فضای داخلی تالار استفاده کنید.

 

کنترل دمای محیط در تالار

یکی از مزایای انتخاب تالار برای برگزاری جشن عروسی کنترل دمای محیط نیز می باشد. در باغ تالار ها به دلیل عدم وجود سالن و باز بودن فضا نمی توان دمای محیط را کنترل کرد. بنابراین یکی از مهم ترین مسائل در انتخاب مکان برگزاری جشن عروسی توجه به فصل و وضعیت آب و هوا است.

بررسی تفاوت زمان پذیرایی در تالار و باغ تالار

یکی از مهم ترین مسائل در انتخاب مکان برگزاری جشن عروسی نحوه پذیرایی و زمان شام یا ناهار آن است. به طور کلی پذیرایی در تالار بهتر از باغ تالار انجام می شود و نگرانی درباره سرد یا گرم شدن نوشیدنی و غذا ها وجود ندارد. اما در باغ تالار نحوه پذیرایی کمی متفاوت تر خواهد بود و نیاز به مدیریت بیشتری خواهد داشت.

 

باغ تالار عروسی

تفاوت پارکینگ باغ تالار و تالار

به دلیل دسترسی نزدیک تالار به شهر فضای پارک کردن ماشین ها در تالار دارای محدودیت است. بنابراین اگر به دنبال پارکینگ با فضای بیشتری هستید بهترین گزینه برای شما انتخاب باغ تالار نیز می باشد.

در دسترس بودن تالار

یکی از تفاوت های بین باغ تالار و تالار نحوه دسترسی آن ها به شهر است. اگر قصد دارید مکان برگزاری جشن عروسی شما به شهر نزدیک و دسترسی آن خوب باشد باید به سراغ تالار ها بروید. چرا که باغ تالار ها معمولا در بیرون از شهر قرار دارند و دسترسی به شهر دشوار خواهد شد.

پیام بگذارید

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.